Co się stało się??

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by proxima
Zero_Cool!
Szkoda ze jeszcze nie ma banów za podszywanie się za kobietę w profilu a pisanie o sobie w postach w formie męskiej
<

na poczatku nie zalapalem o co Ci chodzi
smile.gif
ale juz wiem
to nie jest podszywanie sie , jakos ze 2 miechy temu cos tam grzebalem i zmienialem znaczki w profilu , i widocznie musialem zostawic znaczek KOBIETA
oczywiscie zmienie , ale nie widze jakie to by mialo znaczenie , ciagle pisze w formie meskiej , skoro bym mial sie podszywac to pisal bym w formie żeńskiej
tak czy inaczej dzieki za uwage , na forum zagladam niezbyt czesto i nie mam czasu zwracac uwage na jakies tam znaczki , tylko wchodze , czytam jakies nowosci i wychodze

pozdrawiam

PS. Dajcie mi WARNa o komentarzu : "Podszywa sie pod kobiete..." :faja:
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
To było odnośnie Twoich słów "chyba raczej JĄ a nie JEGO , bo zdaje mi sie ze PROXIMA to niewiasta"
<
a nie zaczepka hihihihi
Pozdrówka
smile.gif
 

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
No niestety poziom forum jest dosc niski, co jest powodem ze tylu dobrych uzytkownikow juz go nie odwiedza. Kiedys tu byli ludzie tacy jak :

pch3l4, zeusik_, b4d4ss, a5a, Atid (to on dal mi pierwsze ostrzezenie na forum
<
), WalgO Barca, Wojass, Plik (Wielki browar dla tego goscia
<
) DJBOSS666, rywin, wiekszosc ludzi z LinuxStorm i jeszcze wielu innych. To tu powsatala grupa United Crew.

Wtedy forum mialo wysoki poziom. Nawet powstal dzial Strefa 8 czy jakos tak, dla wybitnie uzdolnionych
<
.

Na chwile obena jak wchodze do dzialu "Głupie pytania i jescze głupsze odpowiedzi" i jak widze ze niektorzy ludzie potrafia zadawac takie pytania to az mnie krew zalewa. Wiadomo nikt nie jest doskonaly ale uzyc google zawsze mozna
<
.

Wiadmo nie jest to wina moderatorwo gdyz to nie oni ustalaja poziom na forum, z pewnoscia gdyby kasowali wiekszosc postow to rownoznacznie mogliby zakonczyc dzialanie stronki.

Podziwiam cie aniolku-tasmanski ze jeszcze tu jestes
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Głównie chodzi tu o przysłowiowe dzieci, które usłyszały coś, zobaczyły lub przeczytały ( w bardzo niskim stopniu ) i teraz są tego efekty, dzień w dzień po 200 postów które odnoszą się do keyloggerów,trojanów,binderów i innych zabawnych rzeczy, tylko dlatego żeby coś komuś ukraść (tibia i inne pierdoły), inna grupa to tacy którzy zamiast podstaw (np programowanie) biorą się do pisania keyloggerów, trojanów i innego syfu, który i tak jest nie przydatny lub nie działa, do tego pytania : jak zbindować *.exe z *.jpg czy jak wrzucić keylogger/trojan na server ftp tak aby ofiara która dostała link, była nim automatycznie infekowana. Najgorsze jest to, że z tym nic nie da się zrobić, bo małych zapaleńców gier komputerowych czy psucia, czy poprostu "zaszpanowania" przed kolegami ciągle przybywa. Niewiem... najlepiej to napisać, aby przed rejestracją był jakiś mały test wyboru, który przynajmniej w 30% odstraszy młodocianych głupców ( nie uważam sie tu za starszego), ale komu by się chciało taki test napisać, pewnie nikomu...i to też jest duży problem
smile.gif
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Zauwazyłem, ze wiele osob jak widzi link do tego forum a w nim haker, to mysli ze tu siedza jacys hakerzy, wiec odrazu sie logują i walą:
Siema jestem nowy wiec moze na poczatek jak sie włamac na gg? i jak napisac trojana?
albo
jak zdobyc hasło na emila?
Zazwyczaj sa to "dzieci neostardy", jak sie da ban zarejestruja sie jeszcze raz i zaczna wyzywac, ale co zrobic jak wiekszosc mysli ze jest anonimowa.
To zjawisko jest w całym necie, na gg tworza se nowe konta i pisza, ja tam od razu blokuje, a przad jak ip widac to pisze do nich skad sa, niektorym oczy mało nie poypadaja
Np
ja
a wiec jestes z krakowa K***
niezdziw sie jak ktos do ciebie przyjdzie.(to nie realne ale skuteczne:)) ;]
454**
skad wiesz??!!
i blokuje mnie a ja jego.
Pozniej sie podniecaja jak to oni komus na wjezdzali itp.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
moze zrobic system zaproszen ale to raczej odpada. Albo zakladanie tematow od jakiejs ilosci postow. ale to tylko sugestie.

A drogie pol jak widzi haker w adresie to sie boi wejsc.
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Originally posted by grzonu
A drogie pol jak widzi haker w adresie to sie boi wejsc.
i leci sciagac szkołe hakerow :faja:
hmmzaproszenia... kiepski pomysł.
ale na polish tracker chetnie ;]
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
4610412 9:30:28
ja zdobyc ip

_________________
Wiadomość wysłana z forum: [:: haker. com. pl ::]
ht*p: //w*w. haker. com. pl/forum/
Od użytkownika: michal5d
Nie odpisuj tutaj !
:glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2:
szkoda gadac...
 

p3o

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
62
To jest dziwne:
Kod:
953*** (31-05-2007 21:15)

hej

953*** (31-05-2007 21:15)

ja z haker.com.pl

Paweł (31-05-2007 21:15)

witam

Paweł (31-05-2007 21:15)

kto tam?

953*** (31-05-2007 21:15)

gdzie znajduje się ten przycisk omógł

953*** (31-05-2007 21:15)

pomógł
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
dzisiaj dowiedzialem sie ze jestem szma**, su*a, dziw*a pierd*lona, bo nie powiedzialem co zrobic zeby na "mejla przyszly passy"
jezeli ten pan co ze mna gadal to czyta to go pozdrawiam
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Takie sytulacje chyba juz wszyscy mieli. Po prostu dzieci tibi niedosc ze nie umieja korzystac z google to jeszcze jesli nie udzieli im sie odpowiedzi na ich bezsesowne pytanie to obrazaja ludzi. A potem bana na gg.
<
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Ja dzisiaj po kolejnym idiotycznym i wyprowadzajacym z rownowagi pytaniu 'ej jak shakowac strone' usunalem gg z profilu, a do skrzynki nie zagladam ;] Kto powinien miec moj numer to ma
smile.gif
 
S

sabres89

Gość
Originally posted by HeadShot
Ja dzisiaj po kolejnym idiotycznym i wyprowadzajacym z rownowagi pytaniu 'ej jak shakowac strone' usunalem gg z profilu, a do skrzynki nie zagladam ;] Kto powinien miec moj numer to ma
smile.gif

Co do takich pytan. To przeciez sa podzielone zdania. Niektorzy chca sie dowiedziec, wczesniej juz szukajac na google czy googlo podobnym serwisie albo ci co ida na latwizne. A takie pytania "jak shackowac strone" to dla mnie tez sa bardzo irytujace. Wpierw trzeba troche poczytac a potem brac i dzialac to w praktyce ,a nie zaczynac od dupy strony.
A co do wyklinania na e-maile czy komunikatorach tylko za to ze nie odpowiedzial kolega na pytanie szanownego wac pana to juz przekracza granice ludzkiej glupoty. I milo sluchac ze moj przedmowca pozdrawia takiego trola. BO nie warto nawet odpisywac mu, znizy cie do swojego poziomu i pokona "doswiadczeniem"
Kolejnym tematem do poruszenia w tym topicu jest to, ze forum wyroznia sie od innych. Nie warto sie przejmowac tym, ze ktos mowi ze forum upada. Forum jest spoko i odczuwam tu mila atmosfere. I tu nie chodzi o opierdzielanie sie moderatorow, ale chodzi o bledy popelniane przez poczatkujace osoby ktore rejestruja sie tylko po to zeby dowiedziec sie jakies wiadomosci i juz wiecej nie wracac.
Bardzo ciekawa rzecza bylo by cos takiego ,ze jak gosc ma w e-mailu numerek (gdzie numerek to rok urodzenia) i jesli z tego numerka bedzie wynikalo ze ma mniej niz 12 lat to na starcie "CZYTAJ REGULAMIN" i maly tescik z tresci regulaminu.
Kiedys jak chcialem sie zarejestrowac na "jakims" forum Mu_Online byly tam 3 czy 4 pytania odnosne tej gry i jesli zle odpowiedziales nie mogles sie zarejestrowac przez okolo 24 godziny
smile.gif

Pozdrawiam
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by HeadShot
Ja dzisiaj po kolejnym idiotycznym i wyprowadzajacym z rownowagi pytaniu 'ej jak shakowac strone' usunalem gg z profilu, a do skrzynki nie zagladam ;] Kto powinien miec moj numer to ma
smile.gif

Widze ze macie wieksze problemy odemnie
<
 
Do góry Bottom