GGT v.2.2

Skerdej

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2006
Posty
5
świetny trojan, zdecydowanie lepszy od hooligana , tylko mam pewne problemy tzn: serwery smtp : poczta.interia.pl albo smtp.wp.pl; autoryzacje zaznaczam., wpisuje login w formie blebleble i haslo. niewiem dlaczego niedziała SMTP prz gdy odpale test, GG np działa. Odnośnie gg to raz działa trojan , raz nie , a jak już działa to tylko serwer jest dostepny i nie odpowiada na komendy. testowalem na sobie
smile.gif
(vista)
 

cinek200

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2008
Posty
1
Kiedyś miałem GGT 2.2 (3 miesiące temu) i przeskanowałem go za pomocą stronki virustotal, wynik skanu był 8\32, dzisiaj skanuje i na koniec widzę 25\32 (taki sam skan ma server! [wygenerowany trojan GGT 2.2])

tu skan:
http://www.virustotal.com/pl/analisis/bf63...3e682403424c8ed

Możliwe ze to zasługa nowszego oprogramowania antywirusowego, ale moim zdaniem jest to "generator" GGT 2.2 ze zbindowanym serverem (prawdopodobnie od GGT 2.2)
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
Najwspanialsze cudo, z jakiego miałem okazję korzystać. Bardzo łatwy w obsłudze i funkcjonalny.
 

Skerdej

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2006
Posty
5
trojan bardzo dobrze działa ale tylko jak działa ale niestety nie działa. Z konfiguracją niemam problemu, wszystkie testy pozytywne , ale po wygenerowaniu trojana i odpaleniu serwer robi się dostępny i tylko tyle , 0 kontaktu . Po zrobieniu restarta trojan zaczyna sie komunikowac. Po kolejnym restarcie serwer jest tylko dostepny i 0 kontaktu, i tak już na stałe. Szansa żeby trojan działał to 1:50 . Próbowałem wszystkich kombinacji z SP2 , rejestrem itp . Niewiem co mam zrobić bo trojan by mi sie bardzo przydał
 

19puszkin64

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2007
Posty
2
mozna jeszcze dodac hasla z firefoxa i opery
+ logi z keylogera na meila albo na ftp, a najlepiej na to i na to zeby do wyboru bylo
jeszcze screeny na ftp czy meila
 

komar30

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2008
Posty
1
Mam to samo co Skerdej.Wysłałem server i kiedy on włącza kompa u mnie wyświetla na gg tylko status dostępny ale nie reaguje na żadne komendy.Pomocy
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
Dziwna sprawa z tą aktywnością trojana, niby działa,a nie działa.
I tak za każdym razem, gdy ofiara odpala kompa ?
Z tego co pamiętam, to z ggt można było komunikować się za pomocą gg 6.0, z nowszymi wersjami gg były jakieś problemy. Może w tym tkwi problem ?
 

damiano114

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
14
Ciekawe w czym był pisany jeśli w Delphi +komponent HGG to w takim wypadku serwer posiada tak jak by własne gg więc nie potrzebuje wcale zainstalowanego gg na komputerze

Ps. Szkoda aby taki projekt upadł
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
z tego co tu widze przestało dzialac ;]
no cóż. mi w delphi rownież przestały działac komponenty do obsługi GG.
Konkretniej nie przyjmują wiadomości.

Więc być może tu dzieje się podobnie.
 

19puszkin64

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2007
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(randall5 @ 9.07.2008, 12:02) <{POST_SNAPBACK}></div>
Dziwna sprawa z tą aktywnością trojana, niby działa,a nie działa.
I tak za każdym razem, gdy ofiara odpala kompa ?
Z tego co pamiętam, to z ggt można było komunikować się za pomocą gg 6.0, z nowszymi wersjami gg były jakieś problemy. Może w tym tkwi problem ?[/b]
to jaka wersja gg to odpada, ja mam 6 i mam to samo co wszyscy, raz dziala raz nie
smile.gif
 

HaK3r B3n

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
7
programik cudo , wykrywalnosc dupa
NOD32 krzyczy pozatym na Virus Total wyniki sa okropne..
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
Ja na programowaniu nie znam się, ale gdyby tak ktoś mający pojęcie wziął ten programik w swoje ręcę i go odświeżył to znów byłoby niezłe cacko z dziurką.
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
wersję 2.3 odpuściłem sobie, testowałem i działała wyśmienicie, ale przy tworzeniu serwera w wersji 2.2 można było ustawić inne rozszerzenie niż .exe - a 2.3 było to niemożliwe
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
żeby zmienić na dopuszczalne rozszerzenia wystarczy że zmienisz *.exe na np *.scr
 
Do góry Bottom