GGT v.2.2

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Re: sugestia

Originally posted by Pitekm
Hmm to może mamy ten sam problem? Byc moze jak komp gościa jest włączony ponad godzine to GGT sie uruchomi (ale czasem wogóle sie nie uruchomi). To może ktoś zaradzi naszemu problemowi :faja:
komp który stoi w pokoju obok po tym jak klikne w nim przycisk "power" włącza się a GGT uruchamia sie dopiero po długim okresie czasu... Zaraz któryś sie bedzie nabijał ża pewnie to 486 jest i dlatego trza tyle czekać wiec dla oświecenia napisze że to celeron 1700mhz.
 

Konieczko

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
1
Mam problem z tym programem nie moge go wypakowac, wypakowuje sie tylko plik ICO a plik za pomoca ktoregos ie otwiera ggt niechce mis ie wypakowac prosze o pomoc mysle ze to przez anty wirusa czy ktos wie jak go unieszkodliwaic mam nortona prosze o pomoc
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Mozecie podac link do tego programu? Bo jak klikam na ten który zostal podany to mi sie chyba jakas wyszukiwarka wlacza.

[ Dodano: 04-05-2007, 23:01 ]
NIe ma to jak szybka pomoc. ^^^^^^^^^^^^^^^^^
Dzieki> {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
 

Dred Lock Paxon

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2007
Posty
1
sie siemka mam takie pytanie co trzeba zrobic w ggt zeby po ponownym wlaczeniu kompa "ofiary" ggt sie u niej uruchamial...?? bo po wylaczeniu mu kompa juz ggt sie nieuruchomil u niej...???
 

Holas

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2007
Posty
2
podrzuciłem ofiarze trojana.(GGT) wszystko ładnie chodzi ale nieumiem zciagnac hasła wpisuje cfg i wyskakuje cos takiego cfg <opcja> <wartość> jak poprawnie wpisac komende??? co to jest ta wartosc???
 

maldini

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2007
Posty
2
WTIAM mam pytani dotyczące ggt2.2

wpisuje komendy i wyskakują mi takie rzeczy:shell
Nazwa 'shell' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,
program wykonywalny lub plik wsadowy.

_mail
Nazwa 'mail' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,
program wykonywalny lub plik wsadowy.

_open
Nazwa 'open' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,
program wykonywalny lub plik wsadowy.

itd. Pomózcie w czym problem
 

maldini

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2007
Posty
2
Jak w Cmd ? Niekumam oświeć mnie!

Normalnie wpisuje komendy w komunikator tak jak gdzieś wyczytałem na forum

Jeżeli coś zle robie to popraw mnie?

Komendy odnośni info , screenów, chatu są wykonywane tylko reszta przeglą pikiów :

np-dir wyskakuje ze folder nie istnieje no i te wcześniejsze co napisałem w poście
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
heh, szukaj a znajdziesz (opcja szukaj), a czy prace nad GGT zostały na zawsze wstrzymane? Bo myślę że gdyby dalej się rozwijał to byłby najlepszym trojanem w Polsce, a do dziś dobrze działa. (Lub chociaż udostępnić komuś źrodło aby się pomęczył nad poprawkami / dodatkami)
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
korzystam z tego troja od kilkunastu miesięcy, mam również porównanie z innymi programami tego rodzaju, ale ggt 2.2v wciąż jest na 1 miejscu, do tej pory wszelkie antywiry mimo że go wykrywają automatycznie to jednak wpuszczają bez problemu
smile.gif


zawiesić projekt byłoby wielką stratą
 

km_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2007
Posty
2
Mam pytanie :

Stawiam ftp komend sftp 21 C:/ i wyskuje mi takie ip 190.1.2.555 - to jest przyklad
wie ktos dlaczego tak sie dzieje ?
 

marekkk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2007
Posty
6
No jakoś musisz się połączyć np. za pomocą TC wpisujesz adres w nowe połączenie i już, ale musisz być w tej samej sieci lub serwer musi mieć zewnętrzne ip, to które podałeś wydaje mi się że jest wewnętrzne.
 

reinus

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2008
Posty
1
Siemka
Dziwna rzecz mi sie przytrafila.. podczas kreowania wirka, trzeba podac w ggt v2.2 w zakladce "e-mail" dane. po wpisaniu danych, i probie sprawdzenia, wyskakuje, ze mam blad. smtp.wp.pl -SMTP na wp tak? ...
 

Beneksz

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2005
Posty
2
Czy jak ktos ma AQQ to GGT bedzie chodzil czy juz nie ?

Ok juz znalazlem ze ver.2.3 ma wslasny protokol.
 
Do góry Bottom