GGT v.2.2

Nawbie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2008
Posty
7
faktycznie ktos moglby to odswiezyc i zrobic cos zeby AV niebylo takie duze przynajmniej przez najczastsze programy avast norton nod
<
no ale cuzzz :S a taki programik by sie przydal
<
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Proszę, GGT v2.2 fix. Poprawiłem adresy serwera gg (dlatego właśnie nie chciał działać) jednak nie udało mi się go ponownie spakować. Generator waży 5,5 MB ale wszystko działa normalnie, serwer jest kompresowany itd. więc dużego wpływu to nie ma.
 

Nawbie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2008
Posty
7
bardzo dzienkuje a moglbys jeszcze dodac ramke AV ?? zeby czegos niespieprzyc narazie nieruszam ;P
 

xxPoczeSxx

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2008
Posty
1
a może wie ktoś jak zmniejszyć wykrywalnośc utworzonego wcześniej serwera?


<span style="font-family:Lucida Sans Unicode">// Pisz po polsku, a nie po polskiemu xD</span>
 

virtuoz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2008
Posty
5
Programik super, wszystko działa mi jak należy, opcji jest naprawdę dużo, a do tego program jest prosty w obsłudze. Brawa dla autora
<
 

strus_pedziwiatr

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2008
Posty
1
Fakt, trojan zacny
smile.gif

Jak koledzy wyzej mam ten sam problem
<

Trojan robi sie "dostepny", ale nie "melduje sie" i nie dziala zadna komenda.
Co to moze byc? Moze komus udalo sie to poprawić?
 

levin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2008
Posty
4
witam. nie wiecie co sie stalo z ggt, ze juz nie dziala? korzystałem z niego jakies pol roku temu to wszystko smigalo, a teraz chce go przetestowac na sobie to nie dziala a wszystko mam ustawione dobrze. Moze poblokowali cos na serwerach gg czy cuś? Wam dziala normalnie?
 

feniksss

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
1
mam pytanko o g@du ghost 2.1 po zainstalowaniu i przeslaniu ofierze pliku, pokazuje mi sie reaktywacja, to chyba dobrze. Ale jak juz wpisuje komendy to sie nic nie dzieje, co moglem zrobic zle???
 
Do góry Bottom