Jaka przeglądarka jest najlepsza?? i jak anty-spyware??

fidiaszPL

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2006
Posty
8
Witam,
jakiej uzywacie przegladraki i dlaczego kazdy pisze, ze IE to najgorsza jaka moze byc?? bo szczerz epowiem, ze nie wiem o co chodzi ?!
i jaki wedlog was jest najlepszy anty-spyware?? i jakich wy uzywacie??
pozdor.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
mam Firefoxa, kwestia przyzwyczajenia IE jest zły bo jest dziurawy i przestarzały (IE 6) w porównaniu do konkurencji (Opera, Firefox) a na spyware polecam Ad-aware ale sporo nowych firewalli i AV ma wbudowane wyszukiwanie szpiegów
 

mjl89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
155
Przeglądarka Firefox 2.0( duza pluginów), dlaczego nie IE7? - jest produktem M$

anty-spyware - nie potrzebuje
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
IE7, dobre do pewnych zastosowań. Szybkie, stabilne. Jeśli chodzisz tylko po zaufanych witrynach to da sie tego używać. Na codzień używam jednak FF 1.5.0.9, ale tylko dlatego, że jest duży wybór wtyczek. Bo opera jest bezpieczniejsza niż FF i do tego od niego
szybsza.
IE7 zainstalowało już ponad 100mln osób. Jedyną chyba wadą jest podatność na dziury, bo wtyczki obsługuje. Szybki i elegancki, ponadto to MS <3
/edit
a i jeszcze .. Ja używam spybota - darmowy, szybki, skuteczny, mały
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Najlepsza uwazam ze Opera poniewaz jest szybsza od ff (sprawdzalem i nie pisac ze nie:p)
Ma wiekszosc tych zeczy co ff w wtyczkach.
FF mozna najbardziej dopasowac do siebie.
A IE poprostu jest nielubiany i dziurawy.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Ale za to IE jest ze wszystkich najszybszy
<
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by Bercik
Ale za to IE jest ze wszystkich najszybszy
<

tak jasne bo jest domyslnie wkompilowany , no to czemu mialby nie dzialac szybko ?
smile.gif

i tak uwazam z OPERA to najlepsza przegladarka, zadna inna nie dorasta jej do pięt (ohoho zacznie sie zaraz swieta wojna
smile.gif
) , gdyby tylko ciut mniej RAMu zżerala to juz by doslownie byl ideal

re: fidiaszPL

polecam wlasnie OPERE
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
@Zero_Cool,
Opera nie jest wbudowaną przeglądarką Windowsa, a działa ZNACZNIE szybciej niż firefox. Więc co to za tłumaczenie ?

Opera - bezpieczna
Firefox - modyfikowalny
IE - szybki

Każdy wybiera wg własnych kryteriów, bo nie ma dobrej dla każdego. Ja na ten przykład W ŻYCIU bym nie chciał Opery, wole IE niż to, ten interfejs jest po prostu nie do zniesienia dla mnie.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Jak szukacie szybkiej przeglądarki: Dillo.
Na codzień używam Operę. Nie używam antywirusów, jedynie ZoneAlarm Personal.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
No właśnie, to dziwne wrażenie. 99% ludzi któży korzystają z przeglądarki alternatwynej nie dostrzegają że sama przeglądarka działa szybciej. Wczytywanie stron zresztą też najszybciej odbywa sie w IE, daleeeko za nim jest pod tym względem Opera i na samym końcu Firefox ;(
 

NieGroźny

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2006
Posty
66
Dla mnie Opera rulez. takze mozna ja dostosowac do siebie, jest szybka. napewno szybsza od firefoxa. Polecam.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
IE jest zdecydowanie szybszy,ale jedyne doczego sie nadaje to sprawdzanie poczty na o2,Firefox jest BARDZO wolny,ale żedne smieci nieprzedostają sie na dysk,Opera otwiera stronki ze średnia prędkością,i lubi sie ni z tego ni z owego nagle wyłaczać,pozatym niektóre strony dziwnie wyświetla (zwłaszcza te które korzystają z javy)Ani z opery ani z firefoxa niezalogujemy się np. ING banuk śląskiego,zachodniego.itd. (pojawia sie napis o przerwie czasowej czy cos podobnego) Każdej przeglądarki uzywam do czego innego:)
 
Do góry Bottom