nBinder 2.0

N

nBD

Gość
Wylaczanie antywirusow i firewalli gotowe, jako dowod przedstawiam filmik link, narazie testowany z kerio i avastem, ale wylaczanych jest kilkadziesiat programow.
 

Humeq

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2007
Posty
2
lol -.- jak binduje i przesylam kumplowi to on nie otwiera bo jest ostrzezenie ze to moze byc keylogger albo wirus itp... jak ten komunikat usunac? bo tak to sie nikt nienabierze...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Humeq
lol -.- jak binduje i przesylam kumplowi to on nie otwiera bo jest ostrzezenie ze to moze byc keylogger albo wirus itp... jak ten komunikat usunac? bo tak to sie nikt nienabierze...
W życiu nic nie ma za darmo. Myślisz że ktoś traci swój cenny czas na pisanie za darmo aplikacji? Co innego jakby to był szczytny cel
<

Zawsze wydaje się wersje demonstrującą możliwość programu by zachęcić do kupna pełnej wersji.
 

Pr0HaX0r

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2007
Posty
5
witam
jestem posiadaczem wersji vip i zastanawia mnie jedna rzecz
a mianowicie to ze starsza wersja jest nie wykrywalna, a jak
zbinduje cos tym nowym co wylacza AV i FW to wykrywa z
5 roznych gowien...

@nBD
moglbys cos z tym zrobic?
 

thesickness

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2007
Posty
2
Ok, mam nadzieje, że dłużej nie będę musial czekać bo często jak wiadomo tak się niestety zdarza
<
(trzeba czekac wiecej niz wczesniej podany termin)
<
 

Pr0HaX0r

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2007
Posty
5
@nBD
wczoraj przeinstalowałem system no i binder mi nie działa ( mam wersje vip )
napisalem ci maila dzisiaj
 

Bondi

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2007
Posty
16
Nie to żebym coś mówił ale co dalej z binderem?? :S
Będzie jeszcze istniał??
 
N

nBD

Gość
Wszystkich posiadaczy VIPa pragne uspokoic: aktualizacje beda wyslane przez 2 miesiace od daty kupna. Strona jest zamknieta a sprzedaz zawieszona - nie mam czasu poki co sie tym zajmowac.
 

skiera

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2007
Posty
8
poproszę o jakiegoś rehosta wersji demo.

jeśli można wiedzieć to ile kosztuje (kosztowała) wersja VIP ? chętnie bym zakupił i czekam na wznowienie projektu :mruga:

aha... i jeszcze pytanie... antywirus jest wyłączany na czas instalacji zbindowanego pliku czy do restartu, a po restarcie antywirus znowu rozpoczyna swoją pracę i wykrywa trojana czy keyloggera? czy plik jest dodany to wyjątków?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Proponuje najpierw szukać potem pytać.
http://www.nbinder.xt.pl/ - tu wszystko pisze.
Wersja VIP30
* szyfrowanie AES (Rijndael) 256bitowy klucz
* wyłączanie popularnych antywirusów
* nie wyświetla informacji jak wersja demo
* cena: 30zl

Wersa VIP50
* wszystko to co w wersji VIP30
* darmowy update przez 2 miesiace gdy binder stanie sie wykrywalny, póżniej 10zl miesięcznie
* cena: 50zl (zniżka 10% dla posiadaczy nBinder 1.0)[/b]
 
Do góry Bottom