nBinder 2.0

knick

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2008
Posty
5
Mam kilka pytań co do wersji VIP.
Czy dzięki niej praktycznie każdy wykrywalny serwer może zostać niewykrywalny? Tzn. poprzez wyłączenie AV i FW?
Czy najpierw wyłączają się AV i FW a dopiero później uaktywnia się zbindowany serwer?
Czy po ponownym uruchomieniu komputera osoby, do której został podesłany plik, AV i FW znowu się uruchomi wykrywając i usuwając jednocześnie serwer?
 
N

nBD

Gość
Czy dzięki niej praktycznie każdy wykrywalny serwer może zostać niewykrywalny? Tzn. poprzez wyłączenie AV i FW?[/b]
praktycznie to tak, bo jak sie wylaczy antywirusa i uruchomi juz wykrywalny plik to nie bedzie zadnej reakcji. Skanujac na skanerach online zbindowany plik jest niewykrywalny poprzez szyfrowanie.
Czy najpierw wyłączają się AV i FW a dopiero później uaktywnia się zbindowany serwer?[/b]
Dokladnie tak, zreszta zobacz film na ktorym jest ladnie pokazane na przykladzie wykrywalnego VSK z antywirusem avast! i firewallem Kerio Personal Firewall (oba dosc popularne) Film jest tutaj >>LINK<<
Czy po ponownym uruchomieniu komputera osoby, do której został podesłany plik, AV i FW znowu się uruchomi wykrywając i usuwając jednocześnie serwer?[/b]
W tym caly myk ze nie
smile.gif
ale wymagana jest ponowna instalacja antywirusa/firewalla.
 

knick

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2008
Posty
5
Originally posted by nBD
W tym caly myk ze nie
smile.gif
ale wymagana jest ponowna instalacja antywirusa/firewalla.

Nie do końca rozumiem. Czyli ten AV i FW tak się wyłączy, że osoba do której podeślemy plik będzie musiała jeszcze raz zainstalować AV i FW żeby wogóle działało? O co chodzi z wymaganą instalacją AV i FW?

Jeszcze jedno pytanie, czy binder jest wykrywalny przez programy typu Ad-Aware?
 
N

nBD

Gość
po prostu, AV i FW nie dzialaja, trzeba przeinstalowac od nowa by dzialaly.
I nie jest wykrywany przez Ad-aware.
 

novciu234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2008
Posty
90
da sie jakos zlikwidowac komunikat po zbimdowaniu plikow ze "ten plik byl zbindowany programem nBinder demo i ze moze zawierac zlosliwe trojany"(cos takigo)da sie jakos:D???
 

Sparky

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
12
Originally posted by nBD
strona znowu dziala, binder w wersji VIP wroci pod koniec tygodnia. 100% niewykrywalnosci i wylaczanie wiekszej ilosci antywirow i firewall


http://nbdtools.yoyo.pl

mi ta strona niesety nie działa.wyświetla sie tylko czarne tło.Czy ktoś może podać jakiś inny link do programu w wersji demo ?? :smuteczek:
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Administrator strony musi robić jakąś aktualizację bądź usunął stronę z serwera.
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
to nie jest wersja trial (czasowa) tylko wersja demo (ograniczone możliwości)
 

kidzio

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2008
Posty
5
trial, demo...nie ważne...Ważne, że nie działa link ; Już tylko VIP mogą z tego korzysta?:|
 

x3600

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2007
Posty
30
Pisałem do nBD na PW ale nie odpsiuje moze tutaj odpisze ile chcesz za full wersje??

edit://
Juz wiem ile kosztuje jestem tym zainteresowany ale mozna skozystac z wersji demo?? bo nie działaja linik
 

okno-jkl

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
2
W zasadzie to tak mysle co daje ten binder.

Jedynie tylko to, ze podczas sciagania danego pliku (a w nim w srodku jakis trojan) program antywirusowy go nie wykrywa.

Lecz przeciez jesli dana ofiara go uruchomi to i tak antywirus wykrywa, ze zostal uruchomiony trojan.

Dlatego nie rozumiem co tu jest takiego cudownego, chyba, ze sa jakies opcje, ktore maskuja nawet to co sie uruchomi po wypakowaniu z bindera?
 

okno-jkl

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
2
Tzn. w jaki sposob "wylacza" AV? Jest jakas opcja w nbinderze to "wylaczania" AV? Ja takowej nie zauwazylem.

Czy moze chodzi o to, ze potrafi tak maskowac rozpakowywanego ze sowjego srodka exe-ka, ze AV nie potrafia tego wykryc?

Prosze o jakies bardziej szczegolowe wyjasnieni, bo nie rozumiem okreslenia "wylacza AV".
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
@okno-jkl

Jak nie wiesz co to wyłączanie zwykłego programu (choćby przez kliknięcie w magiczny krzyżyk w prawym górnym rogu) to zastanawia mnie co Ty jeszcze robisz na tym forum. Wyraziłem się jasno - wyłącza AV. Na stronce nBD (która aktualnie nie istnieje) był filmik, który to prezentował.
 
Do góry Bottom