nBinder 2.0

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
CHĘTNYCH DO ZAKUPU WERSJI VIP PROGRAMÓW ZAMIESZCZONYCH
NA TEJ STRONIE ZAPRASZAM NA MAILA
MAIL
mail.png
[/b]

Autor wszystko napisał, więcej info jak chcesz napisz do autora PW.
 

aziel

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2007
Posty
2
hallo ja zaplacilem vip50 i dostalem tez maila ale nie bylo w nim key.dat
czy moze ktos dopomuc



DOSTALEM
<
k:
dzieki
 

Perla

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2007
Posty
6
Ja też kupiłem wersje VIP50. Teraz czekam z niecierpliwością na programik ;]

[ Dodano: 30-11-2007, 14:20 ]
Binder jest SUPER!!! Zapraszam do jego kupna. Naprawdę opłaca się wydać to 50zł.
 

czimtis

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2007
Posty
1
a jest jakis life time update ?? tzn jak zostnie wykryty to update-nowa wersja ?

albo tez czy jest anti leak protection ?? czyli ze nie mozna tego rozdawac innym osoba
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
Mógłbym wiedzieć po jakim mniej-więcej czasie binder staje się wykrywalny i jakie AV zaczynają go wykrywać jako pierwsze?
 
N

nBD

Gość
@czimtis: antileak jest - generujesz ID swojego kompa i tylko na nim bedzie dzialac binder
@ignas_yo: lifetime nie ma bo to nie taka latwa sprawa robic niewykrywalna wersje, trzeba testowac z wieloma av. kupujesz VIP50 to masz aktualizacje przez 2 miesiace za free, pozniej 20zl miesiecznie
@0wn3r: to zalezy,ale z tego co wiem to update wersji ktory robilem dwa tygodnie temu dalej jest niewykrywalny. zaznaczam ze wersja ktora jest na stronie to demo i przy skanowaniu moze zostac wykryta. VIP nie bedzie.
poza tym odradzam skanowanie na tych stronach:
www.virustotal.com
www.virusscan.jotti.org
bo probki sa wysylane do firm antywirusowych (szczegolnie jak sie zaznaczy opcje na virustotal zeby nie wysylalo)
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
Ale mógłby ktoś powiedzieć mniej-więcej po ilu dniach? Jest to kwestia 2 dni, tygodnia czy może miesiąca? Bo zastanawiam się nad kupnem i myślę czy zabrać vip30 czy vip50
 

dawidek11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
81
Originally posted by nBD
bo probki sa wysylane do firm antywirusowych (szczegolnie jak sie zaznaczy opcje na virustotal zeby nie wysylalo)
no niewiem ja tam mam swego wirusa i czasam skanuje go na virustotal z tamta opcja Nie dystrybuuj pliku i jak narazie jest okey wykrywalo go 2 AV i nadal tak jest ;]
 

Pr0HaX0r

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2007
Posty
5
wersji 2.0 żaden AV mi nie wykrywa a jak zbinduje coś
tymi najnowszymi to Avast wykrywa Sheur cos tam i panda - suspicious file
 

Bondi

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2007
Posty
16
Binder Boski
smile.gif
Polecam ;]
PS: jaką ma opcje versja z 6 Grudnia?
<

bo poprzednie wylanczają Avasta ;P
 

Gelu

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2007
Posty
3
Czy mógłbyś się do mnie Nbd odezwać, bo chciałem kupić. Ale coś widzę że od dawana już cie nie ma. Ktoś wie co z nim jest?
 
N

nBD

Gość
strona znowu dziala, binder w wersji VIP wroci pod koniec tygodnia. 100% niewykrywalnosci i wylaczanie wiekszej ilosci antywirow i firewalli
 
Do góry Bottom