Punkt Zrzutu - Nowy? Wpadnij zanim zadasz jakiekolwiek pytanie!

K

Khalt

Gość
Bo komputery nie należą do tej samej domeny? ... Mogę się mylić, bo w ogóle się na tym nie znam. Ale jeśli się nie mylę, to na pewno jest jakieś obszerniejsze wyjaśnienie :p.

Nawet jak są w jednej sieci lan, to nie zawsze działa (czyt. może być wyłączone). Wiem, bo kilka miesięcy temu u mnie w szkole Admin wyłączał na każdym PC (nie wiem, czy przypadkiem nie da się tego zablokować na całej domenie przy jednym podejściu, ale cóż... Admin też najwyraźniej nie wie :p), zaraz po tym jak wpadliśmy na pomysł zaspamowania szkoły przy pomocy najprostszego pliku .BAT ^^ - to było takie rozsądne i ... dojrzałe.
 

markez07

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2009
Posty
8
Witam

Jest to mój pierwszy post i pierwsze pytanie . . .
Od pewnego czasu interesuję się stronami poświęconymi
bukmacherce i przeglądam wszystko co tylko z tym jest
związane. Czasem można znaleźć jakieś dobre forum na
którym ludzie podają dobre informacje odnośnie danego
spotkania, ale te najlepsze informacje znajdują się w
strefie zamkniętej do której można się dostać wykazując
się dużą wiedzą na temat typowania.
Właśnie w tym momencie chcę się zapytać w jaki sposób
mogę się dostać do działu zamkniętego do którego dostęp
mają tylko nieliczni użytkownicy? Nie chcę nikomu szkodzić,
a móc tylko mieć wgląd do takiego działu.

Proszę o wyjaśnienie poszczególnych sposobów na dostanie się
do takiej strefy. Hmm można pewnie włamać się na konto jakiegoś
moda i korzystać z niego do przeglądania całego forum, ale to w
ostateczności.

Jeżeli ktoś ma chęci i by się podjął takiej próby to na PW mogę
wysłać nazwę tego forum.

Pozdrawiam
 

sht

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2009
Posty
19
Po pierwsze, nigdy więcej nie kopiuj wcześniej napisanego tekstu z notatnika, ponieważ pisałeś to w tym małym okienku i wygląda to jak wiersz. Po drugie, musisz podać więcej informacji co do samej strony.
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Jeśli to jakiś starszy skrypt, możesz postąpić jak klasyczny script kiddie (tfu!) i znaleść odpowiedniego exploita lub metodę nadużycia.
 

Machinae Supremacy

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2009
Posty
2
Witam.


Jak widać jestem początkujący.
Przeczytałem wiele tematów na forum i nie raz szukałem tego co potrzebuję lecz nigdy nie było dokładnie takiej odpowiedzi jaką oczekiwałem więc założyłem nowy temat.
Mam kilka pytań:

1. Jaki Binder jest najlepszy i zarazem darmowy ?
2. Jakiego keyloggera użyć aby był jak najmniej wykrywalny ( czyli chyba najlepszy ) i aby był darmowy ?
3. Wiele keyloggerów ma dość prosty interfejs lecz i on jest chyba dla mnie zbyt trudny gdyż nie rozumiem co mam napisać kiedy jest Email odbiorcy ( powiedzmy, że binder wysyłam do nieznanych osób na serwer więc nie znam ich maili ).
4. Czy przy łączeniu 2 plików binderem ( keylogger.exe + plik.exe ) mam podawać plik exe do instalek czy do zainstalowanych programów ? ( Wydaje mi się iż .exe do włączania programu potrzebują całego katalogu na komputerze pobierającego a nie tylko jednego pliku więc nie wiem co robić ).

Z pewnością podczas dyskusji nie będę wiedział jeszcze wielu rzeczy dlatego szykujcie się na kolejne pytania
smile.gif
.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Z pewnością podczas dyskusji[/b]
Żadnej dyskusji nie będzie.
1. Najlepszy - każdy ma swoje opinie co do binder'ów. Mi wystarcza WinRAR ale i tak żadko korzystam z jego opcji.
2. Zamów sobie bądź napisz. Nic za darmo nie ma.
3. Jeśli nie umiesz durnego programu skonfigurować to po co się za bindery bierzesz? 'odbiorca' to adres na który ma przychodzić msg z załącznikiem (plikiem z logami). W 'nadawca' wpisujesz konto z którego program będzie wysyłał e-mail na podany adres odbiorcy. Żadnych danych ofiary nie musisz znać.
4. Jak to?
mam podawać plik exe do instalek czy do zainstalowanych programów[/b]
 

rybenia

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2007
Posty
7
jak włamać się do kogoś przez Zdalny pulpit windows? Jeśli dana osoba posiada.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Jeśli dana osoba CO posiada? Jeśli ma aktywną usługę to 'run > mstsc' wpisujesz IP danej osoby.
Ale to nie jest włam
smile.gif
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Siemanko, napiszę tutaj bo po co zasmiecać forum
<


otoz w delphi jest takie cudo informatyki jak Application.exename ktora wiadomo po co jest:)
a tera mam pytanie czy istnieje odpowiednik takiego "cuda" eby pobrac sciezke DLL ??
smile.gif


w aplikacji application.ExeName;
a w bibliotece jak bedzie??
<



Pozdrawaim
smile.gif
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
nie będzie, bo biblioteka udostępnia tylko wyeksportowane funkcje innej aplikacji, nie jest więc widziana jako osobny plik ale jako część programu.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
tak włąsnie się zastaniawiałem
<
Dzieki
<
bo jednak przydało by sie a ExeName nie działa, trzeba extra przekazywać parametr do procedury
<


a tak ze się zapytam, czy wie ktoś moze w jaki sposob w BAT (cmd) jak pisząc program wsadowy chce sie uruchomić tam np plik pdf to podajemy jego sciezke, ale po uruchomieniu okienko CMD czeka az uruchomiony program nie zakonczy pracy, czy da się to jakoś zrobić zeby nie czekał??
smile.gif
bo przykładowo chcemy odpalić 10 plikow na raz to przez to się nie da :/

probowałem Start"sciezka" ale to mi nie działa :/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no zapisuje.bat to oczywiste
<
P
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
No to wtedy jako polecienie wklejasz normanie nazwę pliku do odpalenia i ruszy z czekaniem na zakończenie procesu. Przykład jakbyś nie rozkminił
Kod:
@echo off
opera.exe [url]http://ubunt.pl[/url]
iexplore.exe [url]http://ubunt.pl[/url]
firefox.exe [url]http://ubunt.pl[/url]
echo ok!
Wtedy przeglądarki odpalą się po kolei, jedna po zamknięciu drugiej.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ale po uruchomieniu okienko CMD czeka az uruchomiony program nie zakonczy pracy, czy da się to jakoś zrobić zeby nie czekał??[/b]

<
to ja wiem
<
<
ale chodzi o to zeby nie czekał
smile.gif
napisałeś jedna po zamknięciu drugiej, a mi chodzi na raz
<
w tym samym czasie.

a wpisuje START "sciezka\sss.doc" i nie dziala :/
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
to w tym wypadku wystarczy, że zapiszesz z rozszerzeniem CMD (wada? działa tylko na Win z linii NT)
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Oki dzieki Ci THC Flow za info
<
<
 

tobi_ns

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2009
Posty
1
Witam wszystkich!
Moja sprawa jest trochę skomplikowana aczkolwiek wierze że forumowicze będą mi w stanie pomóc.
Mieszkam w takim półakdemioku:D kilka mieszkań no i oczywiście sieć lan oraz wifi w żaden sposób nie zabezpieczona. z wyjątkiem hasła na routerze:D
Zawsze wszystko było w porządku aż do momentu kiedy wprowadził się koleżka do mieszkania na przeciwko. kompletny NOB komputerowy dziwne w ogóle że potrafi włączyc komputer..............ehhhh i problem jest w tym że on nonstop ściaga jakimiś programami p2p .skąd wiem że on?? jak go niema do godziny 17 to wszystko ładnie śmiga, zresztą sąsiadów nie ma takiego problemu. no szlak mnie trafi albo mu głowe urwe . bo już swoją mam tak obitą od tłuczenia nią w biurko............... zwróciłem mu kiedyś uwage o to, spoko miał aresa czy inne jakies gó..no wyłączył było ok. potem znowu internet zwalnia ,ide do niego --on mówi że nic nie ściąga, patrze sie a ta lama ma tego aresa w autostarcie , dobra wyłączyłem go ............nie minął tydzień, ide do niego no i qrwa znowu ma tego aresa. przeglądałem internet w tę i we w tę i znalazłem netcut i oki wszystko było dopóki sie nie skapcył że wystarczy kompa z resetować .......no przecież nie bede wychodził z gry co chwile żeby mu znowu wyłączyć............ale dzisiaj to już przegiął przychodzi z roboty jak zwykle po 17 , patrze się przez okno, widzę go i zastanawiam się czym rzucić , poczułem na swoim komputerze moment zalogowania się jego komputera , no to jak wstawałem z impetem żeby iść do niego to krzesło mi się rozwaliło...........śmieszne ale prawdziwe Pytam się go : marcin ściągasz coś? a on przez drzwi mówi że nie...... dobra wróciłem się odpalam netcut , ale coś ostatnio się mu odwidziało i wyłącza komus dostęp tylko na chwile ... no to wpadłem do niego do miesdzkania patrze sie jest ares czy coś takiego , i pytam sie go co qrwa nie ściągasz?? a on że nie sciąga tylko jest włączony........no to z butów wyleciałem. wyłączyłem mu to poszedłem do mieszkania ciesze się grą i znowu to włączył.....................

Zależy mi na tym aby odłączyć mu w jakiś sposó internet , albo najlepiej rozwalić mu tego laptopa tylko tak żeby to wyszłona jego winę.....

I teraz kilka informacji:
1.mam klucz do jego pokoju ponieważ wcześniej mieszkał tam znajomy
2. koleś ma viste z chasłem
3.zależy mi żeby jak coś zaden antyvir tego nie wykrył
4.ma dostęp do wifi i do lan

Potrzebna mi wasza pomoc bo jak nie to bedzie mi potrzebny numer do adwokata i do dobrego psychologa co leczy skutecznie nerwice . Pozdrawiam
 
Do góry Bottom