wmf exploit [polish version]

Status
Zamknięty.

ktostam

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
50
Rozwaliło mnie to :

"Zapisywanie szelkodu"

A tak na serio Działa
smile.gif
 

Master_H@ker

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2006
Posty
63
dziala exploit laczy sie. Mam jedno pytanie jak sie polaczy to co moge robic jakie sa komendy to tego exploita jak sciagnac od jego jakies pliki
 

ktostam

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
50
gówno a nie się połaczysz !! Exploit pobiera z neta jakiś plik i odpala go na kąpie
smile.gif
 

haX^

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2004
Posty
60
hmm, mi to nie chce dzialac... niech ktos zarzuci screenami..


/click0r at #irc.solec @qnet
 

Spector

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
2
Witam moglby mi ktos pomoc z tym exploitem ?? Jesli tak to prosze o kontakt gg : 6170266
 

kordek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2005
Posty
4
ej jak mam sie dym do kogos wlamac odpalam wszystko cpisze ze cacy i on mi generuje plik wmf??
:roll:
 

Eliot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2004
Posty
37
A móglby ktos jednak wyjaśnic jakich dokladnie programow i bibliotek ten exp wymaga, jak ich uzyc no i jak to bedzie wygladac w praktyce??? na milw0rm srednio jasno jakos to widze... .'/ a moze to ja jestem ciemny... niewykluczone
<
(Własciwie o juz chyba sobie poradzilem ! sam! xD niebywale... chyba pierwszy raz mi sie zdarza =) ale strzeszcie sie bo jak mi sie cos nie uda to wracam!!! )
 

LICKER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2003
Posty
83
Dobra niech ktoś napisze dokłądnie o co z tym biega....
wygenerowałem plik wmf....i co dalej....gdzie go mam umieścić... ??

Bawiłem się samym ie_xp_pfv_metafile... i mi niedziała....

[*] Starting Reverse Handler.
[*] Waiting for connections to http://x.x.x.x:8080/
[*] HTTP Client connected from xx.xx.xx.xx:46759, redirecting...
[*] HTTP Client connected from xx.xx.xx.xx:46774, sending 1756 bytes of payload.
..
i koniec...
Jest tu ktoś kto to umie obslugiwać. Prosiłbym o jakąś instrukcie obsługi. I po co wogule ten generator wmf ??
 

b4rt3kk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
78
jesli nie dziala tzn ze prawdopodobnie ofiara nie jest podatna na ta dziure
 

Eliot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2004
Posty
37
Prawdopodobnie ktos polaczyl sie z twoim servem ale albo podglad wmf'u zablokowal antyvirus albo koles ma niezly refleks i ogulnego czuja i po prostu skapnol sie o co biega i zamknol okno nim 1756 bajtow wkradlo sie do jego systemu... A moze to po prostu jakas zla wersja payload'u?
 

miro

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2003
Posty
20
Srry ludziska z moje lamerskie pytanie...ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym WMF.

Nie wiem właściwie co mam dokładnie zrobić

Uruchamiam WMF i generuje plik wmf na kompie, i tera np. ofiara musi wejść na moje IP, wtedy plik wmf ładuje się do sysa ofiary i zdobywam shell'a? Czy jak to. I czy jest np możliwość podanie innego adresu, lub np zey ofiara weszła na adres stronki (na którym znajduje sie plik wmf) i z tamtąd złapać exploit'a?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom