wmf exploit [polish version]

Status
Zamknięty.

w1277

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2007
Posty
7
Elo, moglby ktos dac rehosta, i powiedzec czy to wogle dziala, i jesli tak, to na jakim SP aktualnie mozna to wkrecic?

Z gory dzieki...
 

Pejo

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2007
Posty
2
Jestem newbie :glupek2: :killer: Moglby mi ktos łopatologicznie wytlumaczyc jak exploit.wmf skonwertowac na exploit.jpg i zamiescic go na stronie?
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by Pejo
Jestem newbie :glupek2: :killer: Moglby mi ktos łopatologicznie wytlumaczyc jak exploit.wmf skonwertowac na exploit.jpg i zamiescic go na stronie?

Nie pytaj sie dlaczego ryby nie lataja -.-
 

Pejo

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2007
Posty
2
Pomocny z Ciebie *** hunterze ;] Eh czy kazdy na tym forum musi taki byc? Nie mozna normalnie odpowiedziec na pytanie jak czlowiek? Do tego jeszcze extra rozmowa na gg :| Po co je podajesz , gdy jak do Ciebie pisze to pytasz mnie co ma duze piersi i gorace uda , a jak zadaje pytanie to ty mowisz no i co i mnie blokujesz , to po co ten numer podajesz :glupek2: Dajcie mi bana na ip nie bedzie mnie korcilo zeby tu zagladac i sie denerwowac -.- Evul Pro hakerzy od urodzenia ;]
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by Pejo
Pomocny z Ciebie skurwiel hunterze ;] Eh czy kazdy na tym forum musi taki byc? Nie mozna normalnie odpowiedziec na pytanie jak czlowiek? Do tego jeszcze extra rozmowa na gg :| Po co je podajesz , gdy jak do Ciebie pisze to pytasz mnie co ma duze piersi i gorace uda , a jak zadaje pytanie to ty mowisz no i co i mnie blokujesz , to po co ten numer podajesz downie (przepraszam chore dzieci za porownanie do niego) :glupek2: Dajcie mi bana na ip nie bedzie mnie korcilo zeby tu zagladac i sie denerwowac -.- Evul Pro hakerzy od urodzenia ;]

nie pomagam w powielaniu sie script kidie i innych dzieci neo -.- // btw. szkoda ze mi nikt nie musial mowic ocb z exploitem wmf ...setsaborproc blablabla
<


// gg podaje dla ludzi myslacych eot

// a jak jestes kompletnym imbecylem ktoremu mamusia na gwiazdke kupila kompe a na wielkanoc neostrade to zapraszam na http://metasploit.org a jak dalej nie bedziesz wiedzial co to jest to zapraszam na milw0rm.com dzial wideo wpisz wmf i bedziesz mial filmik jak koles napierdala owym frameworkiem exploita wmf -.- , a jezeli ciagle nie bedziesz kumal no to ja nie wiem lekarz juz chyba tobie nie pomoze, zaczol bym myslec na twoim miejscu na zmianie hobby moze rybki akwariowe ? albo wez zaintreresuj sie dziewczynami itp. itd -.-

// ps.2 nie ****** mnie bo ja zaczne cie ****** (to nie grozba tylko ostrzezenie)
// ps.3 powiedziales co wiedzial -.-
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom