Wspomagacz 2k5 Build: 29 BETA

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Wspomagacz 2k5 Build: 29 BETA

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na:
http://www.wspomagacz.net/index.php?page=download


Polecam odwiedzić również dział FAQ
<
:
http://www.wspomagacz.net/index.php?page=faq
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Nod32 odrazu go wykrył i zablokował ten plik
<
to jest Nod the best !!!
 

upeix

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
14
ej moga mnie jakos wykryc jak BIOS-a roz*********em ofiarze bo miala jakiegos kompa starego
<
a serwa wysylalem na maila ??aha bo mam neostrade
<
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Upeix – wiesz, iż pójdziesz za taki czyn do piekła! :twisted:

Oj Ty niedobry jasne, że mogą Cię wykryć nie ma rzeczy niemożliwych, jednak prawdopodobieństwo tego jest MINIMALNE. 8)
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
Wszystkim śmiga prawidłowo a ja znowu mam problem.
W sumie to wykrylem 2 wady wspomagacza i to dla mnie najwazniejsze.

1) Nie idzie zmienić ikonki serwera bo ResHackiem pisze ze jest plik skomproesowany. Gdzies na forum polecili program:Executable File Icons Changer. Zainstalowalem i zarejestrowalem sie, ale po zmianie, ikona jest przekreslona na czarno --.--

2) Po skompresowaniu (bindowaniu) wbudowanym binderem gdy klikniemy ppm na zbindowany serwer mozemy go rozpakować. Oczywiscie po wykonaniu takiego zabiegu w folderze mamy 2 pliki o nazwie: jakisplik.exe i serwer.temp

Nie wiem czy to tak ma byc ale to mi sie nie podoba x]

Gdyby te 2 rzeczy zostaly by poprawione program stal by sie moim ulubionym.

Pozdrawiam
 

cox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
9
Nie sprawdzałem najnoszego wspomagacza(też mam noda),ale starsze wersje nod wykrywał jedynie klienta a nia serwer
<
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
Miałem to samo, próbowałem odpalić go kilkunastokrotnie przez gg ale nie szło więc cie wqrżyłem i teraz na p2p jade. Tylko ten nod mnie wkurza bo co chwile alert
smile.gif


Jade na porcie 8000, ma ktoś jakiś lepszy, powszechniej używany, mniej zablokowany polecic?

Pozdrawiam
 

todin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2004
Posty
11
No tak ale ja nie mam mozliwosci p2p
<
(((
Wspomagaczu o co chodzi ? Czy szybkosc transferu ma tu wpływ ?
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
:p
chodziło mi bardziej o to żeby ktoś podał domyslnie nie poblokowane porty które są najczęściej używane
<

No bo po co ustawiać jakiś niewiadomo jaki port skoro u innej osoby jest zablokowany no niu?
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
No to co, że jest zamkniety, jak ofiara nie ma firewalla to może być każdy, jak ktoś otworzy serwer to trojan otwiera port i przez niego się łączy więc to niema znaczenia jaki port, a jeżeli masz firewall to przed otwarciem portu, wysyłany jest allert, że jakaś aplikacja che otworzć dany port.
 
Do góry Bottom