Wspomagacz 2k5 Build: 29 BETA

grzesiek1648

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2007
Posty
3
Mam problem z tym trojanem. Sam na sobie próbowałem - działa, na kompie spiętym kablem z moim - działa, u kolegi "...nie jest prawidlowa aplikacja systemu Win32". Jakby go AV wykrył to pewnie co innego by wyskoczyło. Co jest grane?
 

Michallo

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2007
Posty
1
Witajcie,

czy ktos mogłby mi powiedzic czy wspomagacz jest w tej chwili wykrywalny przez McAfee?

i jeszcze jedno;
gdy skonfigurowałem wspopmagacza poraz pierwszy - sprawdzałem na swoim pc - to działal bez problemu na p2p, a teraz gdy próbuje po raz kolejny to nie działa. Co moze być powodem?
przez gg juz wtedy nie chciał sie połączyc i teraz tez nie moge.


z gory dzieki, pozdro
 

Bananas

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2007
Posty
5
Jak mam go uruchmić bo po rozpakowaniu są tylko 4 ikonki jakieś cos z windows media player i 2 z notatnika i 1 przekierowanie na strone. A jak chce usunąć ten folder to nie moge. Czyli jak mam uruchomic to lub ewentualnie usunąć ?
 

julllas

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2007
Posty
19
Przez porty które ustawisz w konfiguracji serwera
Wspomagacz działa na
Windows Small Busines Serwer 2003?
 

knick

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2008
Posty
5
Czy jest jeszcze możliwość pobrania tej wersji Wspomagacza?
Wszystkie poprzednie linki wygasły.
 

qsu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
1
mam problem zdobyłem wspomagacza 2k5 beta niestety nie moge zmienic ikony pliku serwera może mi ktoś podać link do jakiegoś innego łatwego programu którym to zrobie
 

Smigal

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2008
Posty
1
Witam!
Długo "śledziłem" Wasze forum i w końcu postanowiłem napisać.
Mam problem z wspomagaczem, a mianowicie gdy tworze serwer ustawiam itp. to p2p zazwyczaj mi sie laczy, a przez GG czekam i czekam i coś nie idzie. A gdy chce się połączyć, potem wchodze na gg to "OFIARA"(rotfl) pyta mnie sie o "QFNUQVJUfHx8fHx8" bo podobno to im wysyłamłem. Co mam zrobić???
 

novciu234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2008
Posty
90
Originally posted by Smigal
Witam!
Długo "śledziłem" Wasze forum i w końcu postanowiłem napisać.
Mam problem z wspomagaczem, a mianowicie gdy tworze serwer ustawiam itp. to p2p zazwyczaj mi sie laczy, a przez GG czekam i czekam i coś nie idzie. A gdy chce się połączyć, potem wchodze na gg to "OFIARA"(rotfl) pyta mnie sie o "QFNUQVJUfHx8fHx8" bo podobno to im wysyłamłem. Co mam zrobić???

W klienta wpisujesz SWÓJ nr gg , a nie jego
<
 

Pascalt

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
32
Jeszcze z tak trudnym trojanem do znalezienia w sieci jak wspomagacz nie mialem do czynienia.

O ile mnie irytuja ciagle pytania o linki do downloadu, o tyle sadze, ze to pytanie jest w tym miejscu jak najbardziej zasadne.

Pozdrawiam.
 

voyteck

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2006
Posty
81
Mam wersję VIP Wspomagacza 2k5 i dawno się nią nie bawiłem... Teraz jak minęły ze 2 lata, robię test i mam serwer dostępny przez GG, ale nie można się z nim połączyć... Myślałem, że to może firewall... Ale skoro serv jest dostępny... ? To dziwne....

[ Dodano: 25-03-2008, 18:04 ]
..... I w ogóle, to powiedzcie mi, co się stało ze stroną Wspomagacza i wieloma innymi?
 
N

nBD

Gość
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 23.05.2008, 11:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
Mógłbyś powiedzieć na jakiej podstawie stwierdzasz że to jest zbindowany trojan? Ja tam nic nie widze...[/b]
Widac ze zle patrzysz ....
Zainstaluj winzipa, kliknij prawym klawiszem na klient.exe, wybierz "Wypakuj do/Extract to here", pojawi sie plik Temp.exe.
Sciagnij upx'a ( http://upx.sourceforge.net/ ), uruchom cmd, wpisz upx -d Temp.exe a plik temp.exe zostanie zdekompresowany. Kolega jullas zadal sobie tyle "trudu" a nawet nie rozejrzal sie za packerem ktory sam siebie nie rozpakowuje, echh lameria. Temp.exe mozesz wrzucic na virustotal i ci wyjdzie wynik.
Moze jakis ban dla jullasa ?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Ok, a teraz mała analiza:
Uruchamiam Klient.exe, następnie HijackThis - efekt: 0 nowych wpisów w logach
Wypakowywuje plik Temp.exe z Klient.exe i porównuje z wygenerowanym serwerem - podejrzanie podobne...
Uruchamiam wypakowany plik Temp.exe i uruchamiam Hijack - efekt ten sam co poprzednio
I w końcu usuwam plik Temp.exe z Klient.exe i próbuje wygenerować serwer - efekt: błąd (brak pliku)

Czyli to nie jest żaden syf (to znaczy nie dodany przez osobę uploadującą) tylko serwer wykorzystywany przy generowaniu nowego pliku. A wykrywa bo to przecież stary i popularny trojan. Więc zanim zaczniesz wyzywać innych od lamerów sprawdź dokładnie czy to Ty się nie mylisz...
 
N

nBD

Gość
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 24.05.2008, 12:57) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ok, a teraz mała analiza:
Uruchamiam Klient.exe, następnie HijackThis - efekt: 0 nowych wpisów w logach
Wypakowywuje plik Temp.exe z Klient.exe i porównuje z wygenerowanym serwerem - podejrzanie podobne...
Uruchamiam wypakowany plik Temp.exe i uruchamiam Hijack - efekt ten sam co poprzednio
I w końcu usuwam plik Temp.exe z Klient.exe i próbuje wygenerować serwer - efekt: błąd (brak pliku)

Czyli to nie jest żaden syf (to znaczy nie dodany przez osobę uploadującą) tylko serwer wykorzystywany przy generowaniu nowego pliku. A wykrywa bo to przecież stary i popularny trojan. Więc zanim zaczniesz wyzywać innych od lamerów sprawdź dokładnie czy to Ty się nie mylisz...[/b]
Oczywiscie ze hijackthis nic nie pokaze, bo temp.exe sie zcrashowal (niepoprawna konfiguracja?). Nie wierzysz? To SoftICE, "faults on" i sprawdz sam.
Napisz moze, jak usunales Temp.exe z Klient.exe ?
Podejrzane, ze winzipem mozna wypakowac jeden plik z drugiego, tym bardziej ze jeden to serwer trojana. Ale rob jak uwazasz, jak dla mnie to mozesz sobie nawet "hakierowac" programem z tego linka, tylko uwazaj zeby sie nie przejechal. A wtedy stwierdzisz ze to jednak JA mialem racje
 
Do góry Bottom