Wspomagacz 2k5 Build: 29 BETA

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Pozatym jak port jest uzywany przez jakas aplikacje to mozesz miec problem z polaczeniem lub trojan moze zle dzialac. Najlepiej zapusc jakiegos skanera i wszystko bedzie jasne
<
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
A mam właśnie do tego pytanko ma ktoś np. gg i on działa na porcie 1550 np. we wspomagacz nastawiam żeby łączył na porcie 1550 to FV omija bo ma gg i otwarty już port i czy nic się niebędzie zakłócało, gg i trojan ??
 

{genie}

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2005
Posty
21
Wiekszosc osob ma FV ktore filtruja na poziomie aplikacji a nie samych portow - co z tego, ze trojan bedzie na 1550 (czy jakos tak) jak to zupelnie inna aplikacja niz gg - w miare normalny i wspolczesny FV i tak spyta czy dopuscic jakas tam aplikacje do laczenia sie z netem. Lepszym rozwiazaniem byloby zastosowanie "dll injection" np do Internet Explorera albo wlasnie gg (wtedy firewall nie bedzie pytal czy dopuscic te aplikacje do komunikacji) - ale to juz musi zrobic coder ktory pisze trojanka:)
No i dwie aplikacje na jednym porcie:/ No nie wiem :?

PS. I tak w ogole to gg otwiera port 1550 chyba tylko wtedy jak w opcjach sa wlaczone polaczenia P2P a tak w ogole niezaleznie od tej opcji to z servami gg laczy sie na 8074 chyba.

Pozdrawiam
 

Bios666

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
63
Spoko luzik mi się podoba mój ulubiony!
<
Ale teraz go nie można pobrać
<
może ktoś mi na maila wyśle [email protected] z góry THX
<
smile.gif
:-D Kórcze też chcem żeby mój trojan chodził za natem
<

PS: Jeszcze go nie skończyłem ale bedzie tylko do własnego uzytku się rozumie
<
bo nie ma po co zaśmiecać bo wysyp trojanów pewnie jest bliski
<
juz powstało pare nisko budżetowych!
<
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Bios666
Spoko luzik mi się podoba mój ulubiony!
<
Ale teraz go nie można pobrać
<
może ktoś mi na maila wyśle [email protected] z góry THX
<
smile.gif
:-D Kórcze też chcem żeby mój trojan chodził za natem
<

PS: Jeszcze go nie skończyłem ale bedzie tylko do własnego uzytku się rozumie
<
bo nie ma po co zaśmiecać bo wysyp trojanów pewnie jest bliski
<
juz powstało pare nisko budżetowych!
<
Wiesz znalezc wspomagacza w necie nie problem wiec postaraj sie i po googluj troche =] .
 

szymonz9

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 10, 2005
Posty
2
Ustawienia skrzynki:
Adres- co tu wpisac??
Host -wiadomo
login j/w
haslo j/w

Czy ktoś moglby mi powiedziec co wpiasc w polu adres ??

@down
Wiesz ja jestem newbie w tym temacie także ...
I albo ja jestem ślepy, albo nie ma nic na stronie Wspomagacza nic o tym
<
 

upeix

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
14
wejdz na stronke wspomagacz i tam masz a tak wogle to co za problem sie samemu domyslic :twisted:
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
Mam problem dotyczący łączenia isę przez GG.
Jak wiadomo większość osób jest za natem niż tych z którymi możemy sie połączyć p2p :/ Dlatego z tej instrukcji z wspomagacz.net dużo się nie zrobi (przynajmniej ja). Ja utworzyłem serwer łączący sie "przez GG i bezpośrednio". Wszystkie pola wypełniłem tak jak trezba (tylko nie robiłem nic w Binderze).
Przetestowałem na swoim kompei połączenie p2p (było OK) ale był problem z łączeniem przez GG, łączyło się i łączyło i nie mogło się połączyć. Miałem też taki problem z poprzednimi wersjami kiedy komus (kto był za natem) wysyłałem serwer. Co może być tego przyczyna?

P.S. Jak wyświetlił się komunikat czy nadal blokować brogram, wybrałem żeby nie blokowało!
 

moax

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2005
Posty
6
:(

A wiecie czego NOD32 wykrywa Wspomagacza? Mój kolega (debil) wysłał wspomagacza do ekipy NOD'a :evil:
 

zibi-s

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2005
Posty
1
Witam
Mam pytanie dlaczego zainstalowany serwer nie wznawia połaczenia po wyłączeniu i ponownym włączeniu połączenia sieciowego dopiero restart systemu uaktywnia serwer
Mam internet radiowy i często zrywane jest połączenie
W przypadku gdy komputer pracauje 24 na dobe no można sobie czekac i czekać
:!:
 

NESTOR 20

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2005
Posty
4
Niestety nie mogę nawet wygenerować serwera, NAV odrazu go wykrywa i usuwa, niestety jest już wykrywalny :-( , kiedy można się spodziewać jakiejś nowszej niewykrywalnej wersji??
 

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
może mi ktoś podać link do tego trojana wspomagacza taki który kliknę i zacznie się pobieranie , a i jeszcze jak się nim obsługiwać , i jak go dobrze podrzucić ! :pPP
 

frezzer

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2007
Posty
1
Mam pytanie jak usunac ten trojan z systemu,przez przypadek sam siebie zainfekowalem a nie zaznaczylem opcji usuwacz,co da sie zrobic oprocz foramta lub skanowania anty??
 

MuchaZ

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
7
Bylby kto tak mily i podal bezposredni link do tego wspomagacza (zeby jak klikne w ten link odrazu zaczelo sie pobieranie) bo ta cala strona http://www.wspomagacz.net/ to mi sie zdaje ze to jakas wyszukiwarka...
Zgory Dzieki!
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Originally posted by frezzer
Mam pytanie jak usunac ten trojan z systemu,przez przypadek sam siebie zainfekowalem a nie zaznaczylem opcji usuwacz,co da sie zrobic oprocz foramta lub skanowania anty??
:hahaha: aleś dowalił :hahaha: Formata :hahaha:
Jak sam sobie zainstalowałeś to przecież nikt nie będzie się bawił twoim komputerem , mówiąc bardziej prosto jest on zupełnie nie groźny , a wystarczy wejść do folderu windowsa odszukać plik i go usunąć . Jak go nazwałeś to chyba sam wiesz najlepiej , jeśli nie pamiętasz to sprawdź w konfiguracji .
 
Do góry Bottom