Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by dlt
Link nie działa, możesz to naprawić ? ? ?
Działa! Pisać na PW jak coś to pozmieniam! A nie wprowadzać w błąd.
Wystarczy wklepać w pasek adresu:
i Enter czekamy chwilkę aż zliczy ściągnięcie i przekieruje do pliku.

A HASŁO POWTARZAM TO (wpisywać ręcznie a nie kopiować):
[email protected]


Powtarzam że najszybciej dochodzą pliki i dane o użytkowniku komputera na e-mail'e z portalu Interia. Jeśli masz skrzynkę z wp.pl lub inną, plik może iść nawet kilkanaście minut, a jak serwer jest przeciążony to więcej!.

Wszelkie błędy zgłaszać na PW!
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Już zdążyłem przetestować na sobie i na kumplu. I wszystko działa ściągnełem plik config.dat i sprawdziłem hasła programem gadu-uncoder i GADU - READER v1.0 I wszystko działa w najlepszym pożądku
<
Nawet wysłałem sam plik niezbindowany i jego AV (NOD32) nic nawet nie pisnął. Mam pocztę na o2.pl i mail dochodził jakieś 5min ale ogólnie super program! Tak więc zachęcam do ściągania
<
Tylko nie wiem jak zrobić żeby mieć archiwum... bo mam plik archives.dat i nie wiem co z nim zrobić ;/
 

Tom3k002

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2007
Posty
70
mi nie działa , wpisalem e mail , uruchomilem i czekam 30 min i nic ( wylaczylem antyvira i zapore) mam nod 32
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Tom3k002
mi nie działa , wpisalem e mail , uruchomilem i czekam 30 min i nic ( wylaczylem antyvira i zapore) mam nod 32
Testowane na Windows XP. Zablokować może jedynie zapora. Nod32 nie wykrywa.
Ściągnij jeszcze raz. Wyłącz FW wpisz swój email i generuj odpal sgg.exe. Do 1 minuty sgg.exe zniknie z procesów (oczywiście jak wyśle jak nie to próbuje dalej wysłać) i sgg.exe się samo usunie.
Na pewno działa widzę po emaliach. Testowałem na 2 różnych komputerach.
Przy odpalaniu nie powinien żaden komunikat wyskoczyć.


Jak się usunął i zniknął z procesów to znaczy że wysłane. Kwestia tylko kiedy dojdzie e-mail.
Najszybciej dochodzi na skrzynki z interia.pl [poczta.fm]





UWAGA USERZY!
JEŻELI MASZ PYTANIE TO NAJPIERW PRZECZYTAJ WSZYSTKIE POSTY!
JEŻELI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI ZNALAZŁEŚ BŁĘDY TO PW!
Jeżeli nie da się ściągnąć poczekaj chwile,
<
darmowy
<
serwer może być chwilowo przeciążony...
 

Tom3k002

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2007
Posty
70
dziala , dlugo przesylalo bo mialem jakis okolo 30 - 40 kont

[ Dodano: 03-09-2007, 20:05 ]
u mnie sie usuwa ttlko z procesow a plik nadal zostaje
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by tanos+--><div class='quotetop'>CYTAT(tanos)</div>
podany link do download nie działa[/b]
<!--QuoteBegin-di36o

Kurde nie działa link do downloadu :/ Moglby ktos wrzucic jeszcze raz?
[/b]
Działa może akurat serwer był przeciążony, trzeba troche poczekać aż przekieruje na ściąganie. A jak nie to spróbować za kilka minut.[/i]
DOWNLOAD:
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
w koncu jeden porzadny trojan do wyciagania archiwów bez zbednych (auto cenzura) ktory sie nie pieprzy przy plikach ponad 5mb ... dlugo na to czekalem ale sie doczekalem dzieki i pozdrawiam.
 

Aryon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2007
Posty
1
Kurde, ludzie, nie umiecie czytać postów nie napisanych orzez siebie :/ Spróbuj wcisnąć enter parę razy. Mi się jakoś bez kłopotów udało...
 

di36o

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
7
Człowieku po komunikacie na stronce wyglada na to ze plik zostal skasowany z serwa :/
 

tanos

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
38
koles czytac to kazdy umie ale jesli ja juz tak naciskam od dobrych paru h to cos w tym jest bo i o 16 nic sie nie dzieje i o 3 w nocy i o 6 tez.
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
wszystko cacy działa tylko jedno pytanie !!! jak wydłuzyc działanie pliku sgg chodzi oto aby zrobił kilka screnów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom