A może dział dla zaufanych...

Status
Zamknięty.

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
A może by zrobić dział dla zaufanych i do niego dostęp by mniały tylko zaufane osoby gdzie moglibyśmy dyskutować bez script kide???
 

HipisX

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
110
Taaa a niby o czym miało by się tam rozmawiac? Ja nie widze sensu tworzenia takiego działu, poprostu jest zbędny i tyle.
Pozdrawiam
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Myślę, że to dobry pomysł. Możnaby w tym dziale zamieszczać własne "wytwory" jeśli chcemy, żeby żadne lamki się tym nie bawiły. A jeśli oczekujemy pomocy to otrzymamy ją o kogoś kto nam pomóc może, a żadne lamy nie będą waliły swoich pytań jakby to ich temat był.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Ja też jestem za ...
smile.gif

Chyba mnie wpuścicie ?? ;D
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Moze by wyszlo, ale jezeli osoby zaufane traktujesz jako osoby, ktore wiedza cos wiecej, to nie wiem kto tam bedzie mial dostep ;F moze kilka osob z calego forum
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by Kanciastoporty
ale jezeli osoby zaufane traktujesz jako osoby, ktore wiedza cos wiecej

Zależy co rozumiesz przez "wiedzą coś więcej"
smile.gif


bo zaufanie a wiedza to 2 różne rzeczy
smile.gif
 

HipisX

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
110
Jeżeli cos takiego miało by powstać (jestem przeciwny) to musiało by się jakos ustalić kto nadaje sie do tej grupy.... tylko że problem jest JAK?
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
rozwiazac jakies zadanie/hackme lub cos w podobie do tego (jezeli mowimy o wiedzy). Jezeli mowimy o osobach zaufanych to nie wiem jak to okreslic.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)</div>
achates sie nie zgodzi ;D[/b]
To niech chociaż powie dlaczego ;D

<!--QuoteBegin-HipisX

to musiało by się jakos ustalić kto nadaje sie do tej grupy.... tylko że problem jest JAK?

No właśnie ;] dobre pytanie
<
 

HipisX

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
110
Originally posted by adikx
Powiecmy że np. moderatorzy by to sprawdzali po postach które napisałeś.

Myślisz że chciało by się im sprawdzać wszystkie posty większości użytkowników?! Pomyśl...

Ciężko byłoby ustalić kto się nadaje.... osoba z 3 postami może więcej wiedziec z niż osoba z 200 postami, ten pomysł odpadnie.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
No wystarczy przeczytać ze 4 i wiesz mniejwięcej coś o nim...
A moderatorzy mniejwięcej znają tych udzielających się forumowiczów wioędz chyba to nie problem dać opinie.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Na forum jest zarejestrowanych 81404 osób i myślisz że kilku moderatorów będzie czytało choćby te 4 posty każdego użytkownika i będą oceniali czy się nadają... ?
ROTFL :-D
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Przeciez modzi caly czas czytaja forum (z koniecznosci moderacji) i widza jakie posty zadaja userzy, tak wiec z tym nie byloby tak zle. A 'nowi' dostawali by sie tam z czasem :)
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Originally posted by HeadShot
Przeciez modzi caly czas czytaja forum (z koniecznosci moderacji) i widza jakie posty zadaja userzy, tak wiec z tym nie byloby tak zle. A 'nowi' dostawali by sie tam z czasem :)

Tak też tak myślałem :faja:
A może jak by to już powstało to jeszcze ranga tak jak mają modzi tylko np. Zaufany User??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by adikx
A może by zrobić dział dla zaufanych i do niego dostęp by mniały tylko zaufane osoby gdzie moglibyśmy dyskutować bez script kide???
Dyskutować? Forum to nie czat
smile.gif
Tu jedni szukają pomocy, inni pomoc ofiarują.

Jestem na NIE.
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Można by zrobić coś jak "Strefa 8" na united-crew takie hackme jakby,ale może troche prostsze
<
bo ja tam na razie nad 3 zadaniem główkuję
<
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by Czak
Można by zrobić coś jak "Strefa 8" na united-crew takie hackme jakby,ale może troche prostsze
<
bo ja tam na razie nad 3 zadaniem główkuję
<

tak, 8 ciezkich zadan, a po przejsciu testu, wchodzisz do dzialu i co widzisz? NIC! Nic ciekawego tam nie znalazlem, wiec jesli tak samo wygladalo by to tutaj to jestem na nie ;p
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Originally posted by Czak
Można by zrobić coś jak "Strefa 8" na united-crew takie hackme jakby,ale może troche prostsze
<
bo ja tam na razie nad 3 zadaniem główkuję
<
Chyba nie widziałeś tej strefy
<

Bo jak na forum na którym nie da się ukryć poziom jest dużo wyższy to nie wypaliło to nie ma poco powielać tych błędów tym bardziej ża jak u nich w tej całej strefie 8 są tematy na najniższym poziomie z całego forum to aż strach się bać co tu by się działo, po za tym jak Kornik mówi że Achates się nie zgodzi to ma ku temu pewnie powody i q(0_o)p z tego będzie... ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom