A może dział dla zaufanych...

Status
Zamknięty.

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by wojtekingim+--><div class='quotetop'>CYTAT(wojtekingim)</div>
Originally posted by FDJ+--><div class='quotetop'>CYTAT(FDJ)
Jestem na nie.[/b]
<!--QuoteBegin-proxima
@
ja też
<!--QuoteBegin-D0han

Me too.

No to już nic z tego nie będzie ... :whoeva:[/b][/quote]

FDJ myslalem ze jestes zbanowany? Co sie stalo?
<


30 dni minelo ? //fdj
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)</div>
Originally posted by wojtekingim+--><div class='quotetop'>CYTAT(wojtekingim)
Originally posted by FDJ
Jestem na nie.
<!--QuoteBegin-proxima
<!--QuoteBegin-D0han

No to już nic z tego nie będzie ... :whoeva:[/b]

FDJ myslalem ze jestes zbanowany? Co sie stalo?
<


30 dni minelo ? //fdj
<
[/b][/quote]

Fdj wrucił po małej przerwie ale widać że dobrze mu zrobiła bo dużo się udziela na forum.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by sinis
Jak już się wypowiadacie to przynajmniej podajcie powód: DLACZEGO??

no a niby po co ten dzial ? i co by w nim bylo ? moze kółko wzajemnej adoracji z lizaniem sobie nawzajem dupy , czasem z dodatkiem wazeliny...(prosze tylko nie za duzo warnow za to)
i ciekawy jestem jak mozna zdefiniowac w przypadku forum , "czlowieka zaufanego"
niby kto to taki ? ten co ma najwiecej postow ? ten co najwiecej pomogl , moze ten co najmniej spamuje
przeciez nawet , jak to sie mowi "wymiatacz", zaczyna z postami od zera , ale co z tego ze ma ich mniej albo mniej udzielil pomocy lub wogole jej nie udzieli , skoro koles sie zna na rzeczy lub wie jak sie zachowac w necie , na forach itp
jedyne co mi przychodzi do glowy to np moderatorzy albo wogole jakas grupa osob co sie po prostu znaja i to np z reala , lub wspolpracuje ze soba od jakiegos czasu (jakies wspolne projekty czy cos) to moze takie cosik sobie zrobic

i moze Tworca tematu niech od razu sie wypowie , ktore to osoby z tego forum beda "zaufane" , bo az umieram z ciekawosci
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
A gdyby moje zdanie by coś znaczyło to byłbym za xD i sądzę że z wybraniem odpowiednich ludzi do działu moderatorzy nie mieliby dużego problemu...


// adikx, zajomałeś mi opis...
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
Słuchajcie a może zrobimy w ten sposób: Celem od początku było to żeby nowi forumowicze, tibiarze, itp nie pisali głupich postów zaśmiecających forum to może zrobimy tak jak na pebie, tzn nowe wątki i posty nowych forumowiczów wymagają potwierdzenia przez moderatora zanim zostaną opublikowane. Wtedy moderatorzy nie musieliby stale usuwać głupich postów natręta tylko sami decydowaliby czy post się nadaje czy nie jak nie byłby usuwany. Obowiązywało by to tylko nowych forumowiczów do pewnego czasu. W momencie jakby użytkownik napisał ileś postów któreby zostały dopuszczone (czyli znaczy że gość mówi z sensem) przestałoby go to obowiązywać i jego ranga (mówie przykładowo) zmieniłaby się z nefbie na user. Wtedy mógłby pisać bez czekania na potwierdzenie. Posty czekające na potwierdzenie przez moderatora trafiałyby do specjalnego działu do którego dostęp mają tylko modzi i oni tam by sobie je czytali i alboby dopuszczali albo usuwami. Co wy na to??
 

D@Mi@n3K

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
109
Co do działu dla "zaufanych" to moim zdaniem jest to bez sensu. Tak jak już poprzednicy napisali to będzie tylko kolejny Offtopic. A co do propozycji MacBak'a to ja się pod tym podpisuje
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by MacBak
Słuchajcie a może zrobimy w ten sposób: Celem od początku było to żeby nowi forumowicze, tibiarze, itp nie pisali głupich postów zaśmiecających forum to może zrobimy tak jak na pebie, tzn nowe wątki i posty nowych forumowiczów wymagają potwierdzenia przez moderatora zanim zostaną opublikowane. Wtedy moderatorzy nie musieliby stale usuwać głupich postów natręta tylko sami decydowaliby czy post się nadaje czy nie jak nie byłby usuwany. Obowiązywało by to tylko nowych forumowiczów do pewnego czasu. W momencie jakby użytkownik napisał ileś postów któreby zostały dopuszczone (czyli znaczy że gość mówi z sensem) przestałoby go to obowiązywać i jego ranga (mówie przykładowo) zmieniłaby się z nefbie na user. Wtedy mógłby pisać bez czekania na potwierdzenie. Posty czekające na potwierdzenie przez moderatora trafiałyby do specjalnego działu do którego dostęp mają tylko modzi i oni tam by sobie je czytali i alboby dopuszczali albo usuwami. Co wy na to??

Nie.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
niby dlaczego? durne/malo wazne pomysly wchodza w gre (typu szybka odpowiedz) a to co usprawnilo by forum odrazu przekreslacie. Nie rozumiem was
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zrobilby sie balagan.
Ktos by zadal pytanie, nowy user by odpowiedzial, ale jeszcze nie zatwierdzono by jego postu. W tym czasie ktos inny dalby odpowiedz np taka sama, odpowiedzi mogłyby sie dublowac.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Dawno temu (zanim mieliście komputery) był tutaj taki dział. Dostęp miało około 30 osób, a ja decydowałem kto to był. Co się okazało? 28 z 30 tematów napisała jedna osoba. Były to poradniki dotyczące linuksa (jakiś tam wyższy poziom wtajemniczenia). Forum było widoczne dla wszystkich, ale pisać mogło tylko te 30 osób. Projekt ten szybko umarł (około 1,5 miesiąca) i dziś nie ma po nim śladów. Poradniki zostały przerzucone bodajże na stronę, a później z racji pewnego głośnego konfliktu usunięte na prośbę autora.

Co się tak martwicie o moderatorów? Jak moderowałem ponad pół roku sam, to przeczytałem wszystkie posty, które nie trafiły do linuksa i programowania. Gdyby nie te dwa działy, to nie byłoby nowych moderatorów, o których teraz tak się martwicie, a którzy (chamy wstrętne) obijają się jak nie wiem kto lub co! Dziady! :D

Jestem na NIE, ale co ja mam do gadania…?

Tak, ten temat wyjaśnia wszystko, możecie zamknąć :p
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Jak moderowałem ponad pół roku sam, to przeczytałem wszystkie posty, które nie trafiły do linuksa i programowania[/b]
ja odkad jestem na forum przeczytalem wszystkie posty, wylaczajac te, ktore sie same "usuwaly" (jezeli bylo ponad 1000 nieprzeczytanych). Jak wrocilem z tych wakacji mialem 4k do przeczytania - przeczytalem wszystkie ;] (bo sie nie usuwaly)
Co do pomysl, jezeli by odpadl to moze zrobic - pisanie postow tydzien po rejestracji. Mowilem juz o tym 3 razy, 4 nie zaszkodzi. Szczegolnie by sie to przydalo w tematach z ukryta wiadomoscia. Szlag mnie trafia jak widze post napisany przez goscia zarejestrowanego "dzisiaj" o tresci "xD"
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
Kod:
Zrobilby sie balagan.

Ktos by zadal pytanie, nowy user by odpowiedzial, ale jeszcze nie zatwierdzono by jego postu. W tym czasie ktos inny dalby odpowiedz np taka sama, odpowiedzi mogłyby sie dublowac.


Nie byłoby tak bo odpowiedzi niezatwierdzone nie byłyby widoczne do czasu zatwierdzenia a to od moderatora by zależało czy zatwierdzi odpowiedź. Jakby ktoś odpowiedział tak samo to odpowiedź tego nowego nie byłaby zatwierdzona a jeżeli coś by wnosiła nowego to zostałaby zatwierdzona. To by naprawde pomogło na forum, a odpowiedzi przed zatwierdzeniem byłyby w nie widocznym dziale dostępnym tylko dla moderatorów i nie byłyby wyświetlone przed zatwierdzeniem w odpowiednich działach. W momencie zatwierdzenia zostałyby usunięte z tego działu dla modów i przeniesione tam gdzie miały być napisane (oczywiście wszystko automatycznie by się odbywało). Mod klika usuń to teman nie przyjęty a klika zatwierdź to zostaje przeniesiony. No niestety zwykły user ma pierwszeństwo więc jeśli jego odpowiedź pojawi się szybciej to odpowiedź nowego się nie pojawi jeśli jest taka sama
 

mr_psychoo

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
81
to juz lepiej tak to rozwiazac, zeby posty nie trafialy do specjalnego dzialu dla modow, tylko zeby caly czas byly w topicu, w ktorym zostaly napisane i zeby byly widoczne tylko dla modow. byloby latwiej kontorlowac dublowanie etc xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom