A może dział dla zaufanych...

Status
Zamknięty.

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Originally posted by adikx
A może by zrobić dział dla zaufanych i do niego dostęp by mniały tylko zaufane osoby gdzie moglibyśmy dyskutować bez script kide???

Nie mam nic przeciwko tylko zastanawiam sie jakie będą krtyeria dostępu do tego działu i czemu ma służyć skoro nie bedzie widoczny ?

Pozdrawiam
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
A ja ciekaw jestem, co by tam miało być takiego, podejrzewam, że byłby to drugi dział offtopic. No może czasem ktoś wrzucałby tam jakieś swoje programy. Bo jak na razie to na forum początkujący (przeważnie) zadają pytania. A doświadczeni użytkownicy raczej prowadzą rozmowy w offtopic ;]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Achates+--><div class='quotetop'>CYTAT(Achates)</div>
<!--QuoteBegin-adikx
A może by zrobić dział dla zaufanych i do niego dostęp by mniały tylko zaufane osoby gdzie moglibyśmy dyskutować bez script kide???

Nie mam nic przeciwko tylko zastanawiam sie jakie będą krtyeria dostępu do tego działu i czemu ma służyć skoro nie bedzie widoczny ?

Pozdrawiam[/b]
Dokładnie. Bo ilość postów to nie jest ilość wiedzy.
A czemu ma służyć to chyba niczemu. Jest przecież kanał IRC #haker.com.pl
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Ja jestem za. Przydało by się coś takiego na forum. Każdy wrzucałby tam np.programy których nie można tak łatwo dostać np. programy z eHaker (ja mam tam dostęp) i programy tworzone przez ludzi z forum. Żeby nie było tak że jakiś początkujący loguje sie na forum co trwa 2minuty jak nie mniej i nawet nie czyta regulaminu tylko ściąga program potem wrzuca na skanery online jak ma wykrywalność podaną przy programie i program po tygodniu- 2 staje się wykrywalny przez każdego AV. Naprawdę fajny pomysł.
Pozdrawiam Jaco_cc
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by Jaco_cc
Ja jestem za. Przydało by się coś takiego na forum. Każdy wrzucałby tam np.programy których nie można tak łatwo dostać np. programy z eHaker (ja mam tam dostęp) i programy tworzone przez ludzi z forum. Żeby nie było tak że jakiś początkujący loguje sie na forum co trwa 2minuty jak nie mniej i nawet nie czyta regulaminu tylko ściąga program potem wrzuca na skanery online jak ma wykrywalność podaną przy programie i program po tygodniu- 2 staje się wykrywalny przez każdego AV. Naprawdę fajny pomysł.
Pozdrawiam Jaco_cc
Jaco_cc powiedział to samo co ja. Jestem jak najbardziej za. Co do kryteriów to można zrobić coś a'la teścik, kto przejdzie ma dostęp, kto nie - siedzi na forum...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by Jaco_cc
Ja jestem za. Przydało by się coś takiego na forum. Każdy wrzucałby tam np.programy których nie można tak łatwo dostać np. programy z eHaker (ja mam tam dostęp) i programy tworzone przez ludzi z forum. Żeby nie było tak że jakiś początkujący loguje sie na forum co trwa 2minuty jak nie mniej i nawet nie czyta regulaminu tylko ściąga program potem wrzuca na skanery online jak ma wykrywalność podaną przy programie i program po tygodniu- 2 staje się wykrywalny przez każdego AV. Naprawdę fajny pomysł.
Pozdrawiam Jaco_cc
smiem twierdzic ze nie mialbys tam dostepu :F ani jezeli chodzi o dzial "dla zaufanych" ani "dla bystrych"
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Na pewno w tym dziale byl by wiekszy poziom
smile.gif
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by Jaco_cc
Każdy wrzucałby tam np.programy których nie można tak łatwo dostać
I komu te programy? Takie zabawki przydają się początkującym, Ci zaawansowani sobie poradzą, albo sobie napiszą program/skrypt, albo sobie znajdą jakąś alternatywe.

Za taką strefą to ja jestem za. Chodzi o to, żeby ten dział był widoczny dla wszystkich, ale żeby mogli tam pisać tylko osoby które przeszły hackme czy coś takiego.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Mozna zrobic test cos jak na uw-team, czyli kazdy wybiera sobie dziedzine w ktorej czuje sie najlepiej i z tego ma jakies zadanie (nie wiem jak to jest dokladnie, nie przechodzilem tego testu).
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by HeadShot
czyli kazdy wybiera sobie dziedzine w ktorej czuje sie najlepiej


OFF TOPIC : :hahaha: "


Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
I komu te programy? Takie zabawki przydają się początkującym, Ci zaawansowani sobie poradzą, albo sobie napiszą program/skrypt, albo sobie znajdą jakąś alternatywe.[/b]

Po dłuższym zastanowieniu jest tak jak mówi mo4x ...

<!--QuoteBegin-adikx

A może jak by to już powstało to jeszcze ranga tak jak mają modzi tylko np. Zaufany User??

No to byłby chyba lepszy pomysł ....
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Najlepiej jak by strefa byla niewidoczna i osobe ktora moze dostac sie do strefy wybiera moderator.

HackME nie ma sensu będą odpowiedzi na drugi dzień..
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
Pomysł świetny, tylko mam pewne wątpliwości

Originally posted by Kornik52
Najlepiej jak by strefa byla niewidoczna i osobe ktora moze dostac sie do strefy wybiera moderator.
-czy wtedy moderatorzy nie będą otrzymywać co kilka godzin PW z prośbą o dodanie usera do tej strefy?

-ja proponuję ułożyć jakiś test+hackme
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Przecierz za takie coś by dostalki bana.
A modzi sami by wybierali te osoby bez kandydatur.
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
to po co zaraz takie łątwe hackme, skoro ktoś jest dobry w tej zabawie, to zapewne wie, że takie oszukiwanie innych io podawanie rozwiązań nie ma sensu
<


-added-
po namyśle, wtedy osiągniemy olbrezymi cel - nauczą się szukać ...odpowiedzi
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Tak tylko będziesz wtedy tostawał tone pm z tym jak to rozwiązać!
Lepiej zostawić to modom.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
No wiesz będziesz musiał napisać kilka wiad ten i ten mie spamował w tej sprawie.
I chyba się domyśli że jak jesteś tyle na forum i tyle się znasz to napewno masz tam dostęp i rozwiązałeś test.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom