A może dział dla zaufanych...

Status
Zamknięty.

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
A co do wiadomości do adminów to przecierz dział mógł by być niewidoczny i jak lama dowie się o jego istnieniu jak go nie widzi??
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by adikx
lama dowie się o jego istnieniu jak go nie widzi??

czytając ten temat ??
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by PHmaster
-czy wtedy moderatorzy nie będą otrzymywać co kilka godzin PW z prośbą o dodanie usera do tej strefy?

No tak ale moderatorzy nie reagowali by na takie prośby, wszystko byśmy wiedziedzieli po postach czy ktoś "coś wie" czy nie... zawsze można by osobe wyrzucić z tego działu jak by się okazało że jednak nic nie umie
smile.gif
 

tower

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
20
Witam!!!

Jestem na forum dopiero od kilku dni, w pisaniu programów najlepszy nie jestem i dlatego bardzo spodobało mi się to forum. Można poczytac o wielu ciekawych temetach i przetestować programiki. Jedyne co mnie denerwóje to ta ilosc postów zalewajaca forum. Myśle że najlepszą opcją jest zablokowanie możliwości pisania postów w niektórych działach lub dla niektórych użytkowników notorycznie nie czytających regulaminu.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by 3rr0rx
Minie kilka dni odp. beda w necie.
Zreszta komu by sie to chcialo robic ;p

Przeciez kazdy mialby inny test
<

A wymyslenie go zajmuje minute, np. jesli ktos wybiera C++ to ma za zadanie powiedzmy napisac program, ktory cos-tam robi. Z php byloby podobnie, ale np jakis skrypt. Ofc to beda w miare proste rzeczy, majace na celu potwierdzenie zdolnosci usera, a nie wielkie projekty ;]
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Google.pl >gotowe skrypty/źródła CTRL+C > haker.com.pl > CTRL+ V (+dla wybitnych lekka modyfikacja dla zmyły) ;>
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
zróbmy hackme dla jednej osoby :glupek2: ...
tak, mówię serio, kiedy pierwsza osoba prześle odpowiedzi zmieni się kilka haseł i już sprawa podpowiedzi załatwiona
<
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
Wydaje mi się że stworzenie teo działu samo w sobie to dobry pomysł ale na dzień dzisiejszy raczej nie realne.

1. Na innym forum które ma wyższy poziom to się nie udało a nawet w dziale były tematy o jeszcze niższym poziomie

2. Dział byłby opustoszały bo większość użytkowników by się do niego nie dostała a ci co by się dostali zrobiliby z niego drugi offtopic. Ktoś pisał że byłyby tam programy trudno dostępne ale wtedy to się jóż robi warez. Bardziej takie coś właśnie by się przydało początkującym

3. Stworzenie tego działu spowodowałoby że użytkownicy któży by się do niego dostali pisaliby właśnie w nim i oddzielili by się od reszty co by spowodowało obniżenie poziomu na całym forum a tylko ten dział by się trzymał na pewnym wyższym poziomie

4. Nie ma konkretnego pomysłu jak przeprowadzić rekrutację. Przeglądanie postów przez moderatorów? nie. Jest ich zbyt dużo, hackme też nie bo kto by to miał wymyślać? Jak by były takie same dla każdego to w niedługim czasie odpowiedzi by każdy znał, a jak dla każdego inne to ktoś by to musiał wymyślać dla każdego jednego usera.

5. Moderatorzy dostawali by prośby na PW o rangę. Pozatym ci co by się dostali do działu nie koniecznie musieli sami wykonać zadanie. Kto by decydował o ich wyrzuceniu i na jakiej podstawie. Ciężko by było udowodnić że ktoś nie wykonał zadacia sam

6. Ci co się nie dostaną nefbie by nie zaczęli czytać i się uczyć sami oni będą kombinowali żeby się dostać do tej tajnej strefy. Forum jest duże i nie będzie im się chciało go czytać. Dalej będą zadawać powtarzające się pytania. Jedyne co można zrobić to pomagać im i przyklejać powtarzające się często tematy żeby następni nie musieli ich zadawać.
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Originally posted by adikx
Po twojim ostrzeżeniu widać że lubisz pisać offtopy ;]

Lubię offtopy jeśli ktoś zadaje naprawdę głupie pytania. Wtedy nie mogę powstrzymać się od komentarza. No ale w końcu w nowym, elitarnym dziale nie będzie głupich pytań, czy nie? ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom