GG spoofer by Grzonu

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
ta... wez otworz ten plik xD baaardzo klarowne informacje... najlepiej na gg zamienic pliki i tyle
smile.gif
sa chyba jakies tam programy do czytania archiwum o ile sie nie myle, no ale na co skoro mozna po prostu na gg?
smile.gif
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie chce tu nikogo obrażać ale chyba powinno sie zacząć od dowiedzenia sie jak odczytac archiwum zamiast je najpierw ukraść
smile.gif

chyba napisze tutka o tym jak odczytac czyjs config/archiwum a i jeszcze o tym jak wyslac i uruchomic program bo tu niektorzy i z tym maja problem
 

seba115

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2008
Posty
6
Grzonu ja wyprobowalem na swoim kompie a nie ukradlem (zalozylem drugie gg i jazda
smile.gif
)
wiec sam sprobowalem do zabawy...
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Kurna no odpalam to na PC i dupa ni8c nie daje ;/ Na drugim PC to samo. Niedodaje sie zaden plik w folderze gg. Komenmdy niedzialaja ;/
 

b0nias

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
1
a ja problem z ta komenda /sendarch |login|pass|host| . mam ftpa na driveHQ.com czyli komenda powinna wygladac tak? /sendarch |login|pass|driveHQ.com| ?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
<div class='quotetop'>CYTAT(marczaq @ 10.06.2008, 21:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
mam takie pytanie, ten program wysyłając na FTP dzieli plik archiwum na kilka plików ??[/b]

nie bo po co??

a ja problem z ta komenda /sendarch |login|pass|host| . mam ftpa na driveHQ.com czyli komenda powinna wygladac tak? /sendarch |login|pass|driveHQ.com| ?[/b]

a przeczytac na stronie drivehq to nie łaska ?? adres to ftp.drivehq.com !!!

<div class='quotetop'>CYTAT( @ 11.06.2008, 0:22) <{POST_SNAPBACK}></div>
Kurna no odpalam to na PC i dupa ni8c nie daje ;/ Na drugim PC to samo. Niedodaje sie zaden plik w folderze gg. Komenmdy niedzialaja ;/[/b]

Jęśli domyslnym klientem gg jest inny program niz gg to program nie skopiuje dll`ki !!! sprawdz w rejestrze co jest domyślnym klientem albo wpisz gg://numer i zobacz przez co ci się otworzy
 

seba115

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2008
Posty
6
<div class='quotetop'>CYTAT(marczaq @ 10.06.2008, 20:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
mam takie pytanie, ten program wysyłając na FTP dzieli plik archiwum na kilka plików ??[/b]
jezeli na gg jest np 4 uzytkownikow to Ci wysle 4 archiwa(od kazdego z uzytkownikow)
jezeli 2 to wysle 2 archiwa itd..
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Małe a cieszy...

Swietny spoofer gg
smile.gif
Fajnie mozna sie nim pobawić
<
podszywajac pod kogos
<

Ubaw po pachy
<
I wielki plus moj ArcaVir 2oo8 oraz PC Tools AntiVirus 3.6 nicnie wykrył
smile.gif


Moze ktos mial Avasta i Kasperskiego i tez niewykryło ?

(nie chce wysylac na skanery online bo to zal...)
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
kasperski internet security 7 instalke widzi a juz ddl ki w folderze gg nie a nod32 v3 smart security nie widzi nic.... nie skanujcie na serverach to tak bedzie dluzej
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Takie informowanie miedzy sobą jest lepsze. Kady ma innyego antywira i nie wysyla sie na skanery online. Dzięki chopaki za wspolprace
smile.gif
Tak trojanik pozyje dluzej.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
To może zrobić listę (nie wysyłając na skanery on-line) jakie aktualnie antywirusy go wykrywają
smile.gif
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Nie, wysyłasz go dla ofiary, ona go otwiera i dll'ka dodaje się do katalogu gadu-gadu.
 

jimy2x

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2007
Posty
10
wszystko było ok, pobrałem archiwum, ale już przestał działac. Ofiara na pewno nie obczaiła. Co się mogło stać?
 
Do góry Bottom