GG spoofer by Grzonu

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
na cba max rozmiar pliku wynosi 3MB więc... nici xD archives.dat oscyluje w granicy 5MB ( zresztą to zależy od tego ile kto pisze xD)
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
co do wykrywalnosci to oficjalnie oglaszam ze jest do nabycia wersja VIP niedrogo
<
wykrywalność 0% i kilka bajerów dodatkowych więc jakby ktoś byłby chętny to pisać na gg
 

di36o

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
7
Juz do wszystkiego doszedłem . Na driveHQ elegancko sie wysyła . Super programik
smile.gif
 

tomus763

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2007
Posty
3
jescze 1 pytanie jak otworzyc ten plik archives0.dat jak notatnikeim to takie chinskie literki wyskakuja jest programik jesten nowy i potrzebuje tego
 

stcpqu

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2008
Posty
5
(zlatwoscia znajdziemy w googlach)
b ) najlepiej jakby sie znajdowal w tym miejscu gdzie archiwum
c ) Uruchomic spod konsoli (Start->uruchom->cmd)
d ) Nastepnie wpisac(musimy byc w tym katalogu) ggchown.exe xxx yyy
xxx - plik archives.dat | yyy - numer gg<span style="color:#9932CC">(numer profilu do ktorego chcemy wkleic archiwum)

przyklad: ggchown.exe archives.dat 1234567
e ) Jesli nie bylo bledow mozna wrzucic do katalogu z naszym profilem o numerze yyy
f ) Odpalic gg i czytac
4 opcja:
a ) archiwum uszkodzone - nie do odczytu
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
zapomniales dodac ze w 1. opcji yyy to nazwa profilu ale w tym profilu musi być ustawiony numer OSOBY ktorej archiwum chcemy odczytac.
w opcji 3. ten numer ktory podajemy w programie to ma być numer profilu do ktorego chcemy wkleic archiwum
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
testowałem na koledze i niby wszystko super.po wpisaniu /help pojawiaja sie komendy.natomiast sendarch nie działa i pokazuje sie ofierze jako wiadomosc na gadu.sendlog z 4 prob zadziałało raz.sendconf podobnie jak sendarch za cholere nie działa i pokazuje sie ofierze.
osoba z pewnoscia ma archwium a ftp mam na drivehq.
 

infernus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
Inject DLL zajmuje 300 kb,a maksimum dla obrazków jest 255 ... i tu moje pytanie jak mam przeslac ten plik?
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
<
że cooo? xP co ma dll-ka do zdjęcia? o_O
wyślij jako plik przez gg, mailem, p2p, uploadnij gdzieś czy cokolwiek..
<
więcej kreatywności.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
TO NIE JEST ZDJECIE !!!
to ze ma ikonke jpg nie znaczy ze to jest jpg
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
grzonu szacunek za ten program:)
po drugim dniu testów stwierdzam ze program jest fantastyczny:D tylko troche cierpliwosci:)
 

infernus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
juz wiem ze to jest plik(domyslilem sie
<
) tylko nie bardzo wiem co pozniej robic jesli ktos odbierze
 

stcpqu

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2008
Posty
5
no nie.. jak to nie wiesz.. czego nie wiesz? juz prociej sie nie dalo opisac.. lepiej znajdz sobie cos innego..
 

GroM@g

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
Witam...Do tego spofera bardzo przydaly by sie funkcje adresu IP jaki ma ofiara.
Moz aby by lo w binderze skompilowac ten spoofer i serwerek ...Niestety jak ktos sie ukrywa a my o tym wiemy i ma zmienne IP to ciezko jest go przekonac aby stal sie widoczny..spooferek moglby dac info po wyslaniu polecenia na GG cala informacje sieciowa..Czyli tak jak jest IP config..Tylko ta metoda doskonale by zdawala egzamin przy userach podlaczonych do modemow a nie do ruterow...Nie wiem czy jest mozliwosc aby zobaczyc IP zewnetrzne w IP Config na jakim ruter stoi.
A w GG clencie przydalaby sie wtyczka (dll'a ) pokazujaca z jakiego IP przychodzi pakiet i wtedy bysmy wiedzieli wszystkie dane IP potrzebne do polaczenia naszego trojanka
<


Pozdro dla myslacych i szacunek dla tworcy spoofera.
 

PsajHo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
3
Taak a ja mam problem bo gdy ściagam ten plik i chce go zainstalowac Avast wyświetla mi ze to Trojan i anuluje instalacje : / . I mam problem z instalacją
<
wiem głupie no ale taka prawda
<
.
 
Do góry Bottom