GG spoofer by Grzonu

Kresmo

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2008
Posty
4
Jeszcze jedno pytanie: chcę otworzyć tego trojana i wyskakuje error: "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu." Co jest?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Zapewne masz avast'a, tak? Jeśli chcesz go uruchomić to najpierw go wyłącz - avast pewnie przeniósł go do kwarantanny.
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
panowie

do tej pory spoofer działał u mnie fantastycznie.jednak kiedy ofiara zaintsalowała Nowe gagu gadu,jest po sprawie.
uprzedzając pytanie,oczywiscie osobiscie wpakowałem spoofera pod nowe gadu i dla pewności sprawdziłem czy plik dll znajduje sie w nowym katalogu gg.znajduje sie i nic z tego
 

Kresmo

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(enbe @ 27.10.2008, 15:53) <{POST_SNAPBACK}></div>
panowie

do tej pory spoofer działał u mnie fantastycznie.jednak kiedy ofiara zaintsalowała Nowe gagu gadu,jest po sprawie.
uprzedzając pytanie,oczywiscie osobiscie wpakowałem spoofera pod nowe gadu i dla pewności sprawdziłem czy plik dll znajduje sie w nowym katalogu gg.znajduje sie i nic z tego[/b]


mi na 7.7 działa
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
czyli na 8.0 nie działa ??
az sam musze sprawdzic
 

Kresmo

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2008
Posty
4
mam nadzieje że wersja VIP jest warta swojej ceny bo jeśli chodzi o pierwsza wersję to trojan reaguje na komendy średnio raz na 5 poleceń, reszta komend pokazuje się ofierze
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a co do tego ze spoofer nie działa w wersji 8.0 to prawda ale jest to zwiazane z tym ze w wersji 8.0 zmienił się protokol wiec nie moze dobrze rozpoznawac pakietow
<


ale wersja 8.0 to narazie wersja beta a opis protokolu pojawi sie prawdopodobnie gdy bedzie juz wersja stabilna
 

levin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2008
Posty
4
witam...mam pewien problemik bo testowalem na sobie tego spoofera i chcialem usunac tego wsock.dll ale nie ma go w folderze gg jest natomiast w windows/system32 i windows/softwareDistribution/.... i teraz pytanie..ktore usunac?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie wsock.dll tylko wsock32.dll

ten w windowsie to jest orginalny windowsowy wiec go nie usuwaj
 

levin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2008
Posty
4
zainstalowalem, dziala, ale go nie ma tam gdzie powinien. Szukalem recznie oraz przez wyszukiwarke i nic....
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
witam ponownie:)
od dłuższego czasu nie miałem żadnych problemów ze spooferem ale jakiś czas temu przestał działać.ofiara zmieniła gg na 7,7
oczywiście przeprowadziłem ponowną instalację z wyłączeniem antywirusa, w tym przypadku Noda który i tak sobie nie radził ale mimo to program jest głuchy na komendy.
nie bardzo wiem z czego wynika problem..wcześniej nie było problemów z gg7,7...
ktoś coś wie?
 

gniotek

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2009
Posty
16
Na Windows XP program spisuje się bardzo dobrze, na Windows 7 niestety nie działa. Biblioteka na swoim miejscu, jednak komendy zostają wysyłane do klienta, nawet jeśli są napisane bez błędów.
Tak czy inaczej, fajny program
 

gniotek

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2009
Posty
16
Nie twierdzę, że nienormalne, napisałem tylko co zauważyłem. Działanie pod XP w zupełności mi odpowiada
<
 
Do góry Bottom