GG spoofer by Grzonu

ziolo22

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
16
Może Ofiara nie korzysta ze standardowego GG, skoro piszesz że DLL`ka nie zainstalowała się do folderu GG...A program antywirusowy nie przepuściłby tego od razu a nie po uruchomieniu(tak mi się wydaje). Z tego co wiem to NOD32 sobie nie radzi z tym, bo sam mam xD Tak więc chyba mało AV sobie z tym radzi skoro popularny NOD32 sobie nie radzi
smile.gif
 

tommy3

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(ziolo22 @ 5.08.2008, 12:12) <{POST_SNAPBACK}></div>
Może Ofiara nie korzysta ze standardowego GG, skoro piszesz że DLL`ka nie zainstalowała się do folderu GG...A program antywirusowy nie przepuściłby tego od razu a nie po uruchomieniu(tak mi się wydaje). Z tego co wiem to NOD32 sobie nie radzi z tym, bo sam mam xD Tak więc chyba mało AV sobie z tym radzi skoro popularny NOD32 sobie nie radzi
smile.gif
[/b]

Tzn. nie wiem czy jej się nie zainstalowała, tak tylko przypuszczam skoro komendy nie działają. U mnie np. jak miałem wyłączonego antywira to działało, a jak włączyłem Kasperskiego to dll'ki nie szło już zainstalowac. Może jednak ma zbyt dobrego antywira na tego trojana, z tego co wiem to chyba Avast'a.
 

ziolo22

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
16
Hm...no ja bym proponował socjotechnike na obczajkę xDD Czyli zrób nowy numer GG i napisz do ofiary wiadomość typu :
"Witam ! Przeprowadzam ankietę. Chciałbym zapytać jaki Pan/Pani posiada program antywirusowy ? Z góry dziękuje za odpowiedź !~"

Raczej powinna odpowiedzieć a jak nie to próbuj z innymi trojanami...polecam GGT...w kategorii bindery są fajne nowe sposoby na bindowanie
smile.gif


Bless...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wiesz jak widze to ta wersja jest juz wykrywalna przez wiele antywirusów wiec nie ma co sie dziwic
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a ja polecam przeczytanie wczesniejszych wypowiedzi ze wersja vip ma 0 AV wykrywalnosci
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
przez gg
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
W zwiazku z tym ze dziennie pisze do mnie ok. 5 osob z pytaniem ktore albo jest oczywiste albo jest juz napisane na forum postanowilem napisac male FAQ dot. programu.

P: Czy moge zmienic nazwe programu?
O: TAK!

P: Jak podrzucic plik ofierze?
O: Inwencja tworcza np. mail , gg , przyniesc osobicie np. na plycie.

P: Czy ofiara musi otworzyc plik?
O: TAK

P: Przypadkowo sam otworzylem plik i nie wiem jak to teraz usunąć
O: Wylacz gg a potem z katalogu gg usun plik wsock32.dll

P: Jak wysylac komendy??
O: Piszac do ofiary przez gg .... Nie nie zobaczy tego.

P: Czy jesli ofiara używa innego komunikatora niż gg to czy bedzie to działać??
O: NIE!!!

P: Wysłałem plik i ofiara go otworzyla ale widzi komendy i nie wykonuja sie one.
O: Ofiara musi jeszcze ponownie włączyć gg lub używa innego komunikatora niż gg.

P: Co zrobic aby ofiara nie miala podejrzeń np. chce zeby pokazywalo jej się zdjęcie.
O: Mozesz zbindować ze zdjeciem.

To chyba narazie wszystko jak komus wpadnie do głowy nastepne pytanie ktorego tu nie ma niech napisze do mnie to dodam.
 

Pogromcakapci

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
2
Witam programik 1 klasa naprawdę
smile.gif


Ale mam 2 pytanka był bym wdzięczny za odpowiedź:

1. Czy jest jakiś specjalny program do odczytu archiwum? (ale nie chodzi mi tutaj o ten program dzięki ktoremu z danego hosta możemy je zapisać, tylko juz potem jak juz sciągniemy archiwum na dysk i zapiszemy zeby docelowo otwierał jako txt.) Bo bardzo cieżko sie połapać o co chodzi dam przykład

>> to: 4333333 at Wed Jun 04 09:51:01 2008
nic nie mówiż że dlatego że na basen nie chodzę (numery oczywiscie zmienione
<
)
<< from: 4444444 at Wed Jun 04 09:51:14 2008
tak ale on już z Kosą gadał


I tak wszystko strasznie namieszane, jeszcze jakby wogole nie po kolei poukładane..

2. Che np od kogoś sciągnąć jego liste kontaktów, pobrałem od kumpla ale niestety się ździwiłem bo zamiast tam ujrzenia np

Leszcz(77777777) -> (te siódemki to nr gg jak co
<
)

a zamiast tego tam jest tylko sam nr.. a sam numer nic mi daje.. Prosze o rade..
smile.gif
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
1. do odczytu archiwum najlepiej uzyc poprostu gg.
zakladasz konto z numerem tej osoby a haslo dajesz jakie kolwiek i wklejasz tam archwium.
 

jimy2x

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2007
Posty
10
a jeśli ofiara podczas wysyłania archiwum wyłączy kompa to po ponownym uruchomieniu kompa plik sie dalej bedzie się wysyłał, czy trzeba wysłać komendę od nowa i archiwum zacznie pobierać sie na nowo?
 

cyc3k88

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2008
Posty
2
głupie pytanie no ale cóż muszę mięć pewność ^^ czy jest możliwość wysłania tego do kogoś kto używa gg na telefonie chodzi o te mobilne gg ery czy jakoś tak ?
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Działa na moim kompie, niestety już większość Antivirów go wykrywa. Więc mam pytanie czy sama DLL'ka umieszczona w folderze starczy czy potrzebne są jeszcze jakieś wpisy itp? Zakładając że znam miejsce GG.
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Ok, dzięki.

A jeszcze 1 pytanie. Czy mogę dla tej biblioteki ustawić aby sama znalazła folder GG. Tak jak znajduje Temp, aby znajdowało folder Gadu-Gadu.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Raczej nie, musiałbyś napisać program który odczyta odpowiedni klucz z rejestru i ją skopiuje. Co najwyżej mógłbyś wgrać do domyślnego folderu GG (C:\Program Files\Gadu-gadu\).
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
I jak się domyślam nie ma za dużych szans aby zrobić to komentarzem?

A więc zostaje wykorzystywać naiwność osób.
<


I czy da rade zrobić tak aby 1 plik rozpakował do tego folderu a inny do innego oraz jaka jest komenda aby później usunął ten plik, delete i del nie działają.

I co się dzieje gdy są 2 konta na 1 GG? Daje mi archiwum aktywnego konta?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
daje ci archiwa wszystkich kont czytaj z laski swojej posty powyzej
 
Do góry Bottom