Jaka przeglądarka jest najlepsza?? i jak anty-spyware??

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Bzdury totalne...

Nie używam ani antywirusa, ani firewalla, ani Opery tylko FF, do tej pory nie miałem ani jednego problemu jak na Windowsie tak i na Linuxie, wtyczki, a powedz mi co masz fajnego w Operze - ja tam nic nie widze, poza tym to jest kwestia przyzwyczajenia, nawyku. Między Opera i FireFoxem mozna dać "=" chodź wole FF... a co do IE6,7 jeden wielki syf.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Używam Firefox'a i czasami zdarza się, że Operę. O IE dawno juz zapomniałam i dziwie się niejednokrotnie tym, którzy korzystają z niego, maja z nim problemy i nie chcą zmieniać z przyzwyczajenia. Trzeba być reformowalnym
<
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
A ja się nie dziwię. Do przeglądania stron używam FF, ale tworzę też strony i muszę patrzeć, jak wygląda pod IE. Ostatnio zrobiłem jedną, pod FF i Operą wyglądała pięknie, a pod IE fatalnie, musiałem zrezygnować z XHTMLa i części stylów
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
jurgensen my mówimy teraz o zupełnie 2różnych sprawach. Co innego jest wykorzystywanie IE do przetestowania www a co innego normalne jego używanie. Zrozumiałe jest, ze jak tworzysz stronę to musisz przetestować ją na wszystkich najbardziej popularnych przeglądarkach-to jest część pracy nad stroną
 

p3o

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
62
Ja używam Opery, a reszta rodziny IE.
IE często się zawiesza i bardzo wolno ładuje strony.
Anty-spyware - miałem ale już nie mam.
I był to chyba Ad-Adware.
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Opera i Firefox,Safari są bardzo dobre i używanie jednej z tych trzech to kwestia gustu i przyzwyczajenia.IE to totalny shit i nie ma co się rozpisywać.
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by Kanciastoporty
a co powiecie o slim browser? niby nakladka ale...

Hehe nie, nie dla mnie jednak IE to IE, nie da się tego ustandaryzować
smile.gif


p3o : pokaż Mamie jakiś artykul o przegladarkach, wtedy odrazu zmieni zdanie - jestem tego pewien
smile.gif
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Originally posted by jurgensen
Czemu tylko FF IE i Opera? Czemu nikt nie chwali lynxa ;]
Wiesz nie mogę się wypowiedzieć bo lynx ma zbyt duże wymagania,kartę graficzną z obsługą directx 10
<
<
<
<
<
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Ja uzywam opery a reszta mozili ale opera ma wade (da sie ja pewnie wyłaczyc ale niechce mi sie szukać) wbudowany Bittorrent mi przeszkadza tak jak menedzer pobierań jest według mnie beznadziejny ale jest plus za czytnik RSS i wiele mozliwosci.
Wracajać do ff jest dobry ale wolny i żre mnóstwo ramu.
Ie to gówno moja stara go uzywa na swoim kompie 6,0 jest beznadziejna!! wolna i ma wiele dziur, ale moj kolega uzywa tylko TYLKO IE i to 6 nie wiem jak to wytrzymuje...


Jesli chodzi o antyspy to mam kasperskiego on jest od wszystkiego
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Ie to gówno moja stara go uzywa na swoim kompie 6,0 jest beznadziejna!![/b]
ie jest najszybsza bo jest maksymalnie zintegrowana z systemem. Inna sprawa ze ma duzo dziur ale jest najszybsza
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Nie wiem czym to jest spowodowane ale u mnie mozilla firefox działa szybciej.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by Kanciastoporty
<div class='quotetop'>CYTAT
Ie to gówno moja stara go uzywa na swoim kompie 6,0 jest beznadziejna!!
ie jest najszybsza bo jest maksymalnie zintegrowana z systemem. Inna sprawa ze ma duzo dziur ale jest najszybsza[/b][/quote]

IE jest szybsza tylko przy pierwszym włączeniu. Gdy np juz 2 raz się włączy firefox/Opere wtedy przegrywa. Do tego Ie nie ma czegos takiego jak pamiec podreczna i strony wolniej sie otwierają
smile.gif
( chyba ze jest w ie 7.0)
 
Do góry Bottom