!!NEW!! BiG BeN GG v.2.2

Status
Zamknięty.

Bartezzz2

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2006
Posty
1
Czy ktoś zamawiał wersje VIP? Bo ja wysłałem pieniądze za nią, bo BoBi mowil ze juz zrobil wiec czeka na kase. Wysłałem i nic, nie odzywa się choc na moje pytania odpiowadał wręcz ekspresowo. Ale czekam, może jeszcze nie byl na kompie ...

[ Dodano: 26-05-2006, 18:54 ]
Już doszło, wszystko ok
smile.gif
 

Wyspa120

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2007
Posty
1
Pomuzcie mi mam big ben 2.0 gg i go rozpakowuje to mi wyskakuje w czym mam go otworzyc to biore gg i nic dalej niewiem co robis. Pomuzcie moj gg 1698836
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
co ci wyskakuje

[ Dodano: 01-02-2007, 17:10 ]
moze antywira masz ON
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by wyspa120
Pomuzcie mi mam big ben 2.0 gg i go rozpakowuje to mi wyskakuje w czym mam go otworzyc to biore gg i nic dalej niewiem co robis. Pomuzcie moj gg 1698836 [/size]
moze antywira masz ON
.. ale niewiem czy to dobry pomysl zebys w cos takiego sie bawil, jak masz takie problemy
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Linki nie działają

Może ktoś by podrzucił jakiś działający linkl do pobrania najnowszego Big Bena.
DZIĘKUJE.
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
TEN WYŻEJ JEST MA COŚ LEKKO POMIESZANE W GŁOWCE

PODAJESZ LINK DO BIG.BEN 3.0 KTÓRY JEST STARY JAK ŚWIAT!!!!!!!!!!
JEDNAK TWOJA SKARBNICA WIEDZY GOOGLE CIĘ ZAWIODŁA A RACZEJ TY JĄ.
CHYBA PISZE W TEMACIE BIG.BEN2.2 JESZCZE OPRÓCZ POSŁUGIWANIA SIE WYSZUKIWARKĄ TRZEBA CZYTAĆ ZE ZROZUMNIEM.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Wyłącz tego capsa ,nie podniecaj się tak i nie obrażaj innych, zachowujesz się jak by ci matka wczoraj neostrade podłączyła. To forum jest po to żeby rozwiązywać pewne problemy a ty po to masz mózg żeby niektóre rzeczy samemu sobie znaleźć... no chyba że nie masz...
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
A ty co będziesz tu wzystkich pouczał. Dzecko neostrady.

ps solider
I już wszystko gra. Spójrz na reszte moich postów to znajdziesz dużo więcej blendów.
Informuj mnie o wszystkich napewno porawie.tylko podaj porawną pisownie.
A tak na poważnie to co z tymi linkami czemu nie działją?
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Smieszny jesteś. Nawet niepotrafisz go znaleść. I kompletnie się na tym nieznasz skoro pomyliłeś Bena 3.0 z 2.2 .
JUż nie trzeba.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki użytkownikowi ,,4,, znalazlem go choć on nawet niewie w jaki sposób mi pomógł.
Dzięki.
 

4

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
30
Originally posted by wojteksg
kompletnie się na tym nieznasz

Masz całkowitą rację nie znam się na pisaniu trojanów, ale Ty chyba też nie skoro używasz cudzych :hahaha:

Przepraszam za offtop.
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
NIe musze odrazu umiec czegoś stworzyć żeby coś na ten temat wiedzieć. Ty nawet nie odróżniasz tych dwóch trojanów. Niewiesz który jest starszy. Ja przynajmniej coś na ten temat wiem.
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by wojteksg
NIe musze odrazu umiec czegoś stworzyć żeby coś na ten temat wiedzieć. Ty nawet nie odróżniasz tych dwóch trojanów. Niewiesz który jest starszy. Ja przynajmniej coś na ten temat wiem.

i co? jest gorszy bo nie interesuje się trojanami (BigBen'em) ? boze...
 

4

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
30
Originally posted by wojteksg
Ja przynajmniej coś na ten temat wiem.
A jednak używasz google
<


bones ma racje 3 dni temu pierwszy raz widziałem BigBena, a że nie napisałeś której wersji szukasz dałem tą. Drugą rzeczą jest dziwne nazewnictwo niby czemu ***3.0 ma być starsze od ***2.2??? Mniejsza z tym rozmowę uważam za zakończoną bo nasz głupi offtop zaśmieca forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom