Nowy polski trojan: Wspomagacz: Reload

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Mam prośbe niech ktoś mi prześle na emaila [email protected] wspomagacza bo coś mi sie zepsulo a link nie dzaial !!!!!!!!!
Jezeli można go ściągnąć z jakiejś strony to dajcie mi link do niej a jak nie to prześlijcie mi tego wspomagacza emailem z góry dzieękuje.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by haakier
Co do wspomagacza to działa super ale podajcie mi wreszcie odpowiedź jak mam zrobić aby przesłać do kompa ofiary plik (założyłem nawet odzielny post z kilkoma pytaniami ale d... blada zero odpowiedzi ) widzę ,że można to zrobić ale ze stronki www , ja takiej nie mam (oczywiście komentarz typu : to se załóż jest zbędny ) poprostu nie wwale pliku na ogólnie dostępny upload typu np. http://www.upload.dvhk.pl bo to nie jest miejsce na tego typu rzeczy , nie mówiąc już ,że sciągneło by go przy okazji sporo ludzi ( a po co? ) . Więc ponawiam pytanie o wytłumaczenie mi jak przesłać na komp ofiary jakiś plik

Przez gg, maila i jest jeszcze wile innych sposobow pomysl !! to nie boli a co do stronki jakiejs swojej to juz ten temat byl na forum . Pewnie nawet nie przejzales ,, Jak otworzyc jakis exe na stronie" czy jakos tak

A co do tego skad mozna sciagnac wspomagacza to jest on do pobrania na stronie www.haker.com.pl jak i www.trojanypl.org <czy to az tak trudne wpisac w google ,,wspomagacz+download ??co??>
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by matkal+--><div class='quotetop'>CYTAT(matkal)</div>
Originally posted by tianhao@
<!--QuoteBegin-haakier

Co do wspomagacza to działa super ale podajcie mi wreszcie odpowiedź jak mam zrobić aby przesłać do kompa ofiary plik (założyłem nawet odzielny post z kilkoma pytaniami ale d... blada zero odpowiedzi ) widzę ,że można to zrobić ale ze stronki www , ja takiej nie mam (oczywiście komentarz typu : to se załóż jest zbędny ) poprostu nie wwale pliku na ogólnie dostępny upload typu np. http://www.upload.dvhk.pl bo to nie jest miejsce na tego typu rzeczy , nie mówiąc już ,że sciągneło by go przy okazji sporo ludzi ( a po co? ) . Więc ponawiam pytanie o wytłumaczenie mi jak przesłać na komp ofiary jakiś plik


Przez gg, maila


Poczta Onet go wykrywa[/b]

Jejku jak onet wykrywa co normalne bo nieprzepuszcza *.exe to go spakuj .Winararem
smile.gif
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
Co do Onetu to faktycznie wykrywa go nawet spakowanego ale ja spróbowałem wysłać zbindowanego z plikiem jpeg i rozszerzeniem .scr Onet go przepuścił (może awaria antywirusa) ale można spróbować , mam natomiast pytanie czy komuś udało się przez Wspomagacza wgrać jakiś plik na kompa ofiary ? u mnie ciągle jest komunikat ,że plik został wgrany ale oczywiście go nie ma , czyzby ta funkcja była niedopracowana i nie ma faktycznie opcji wgrania pliku?
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
Niestety probowałem wklejać linki z róznych uploadów przykładowo : http://laki.dvhk.pl/download/DSX6010_EMU_b...aki.dvhk.pl.zip
na dole oczywiście zaznaczałem folder do którego dany plik miał się wgrać i otrzymywałem od razu praktycznie komunikat ,że plik ściągnięty prawidłowo lub bardzo długo nic się nie wyświetlało , pliki były niewielkie więc nie powinno być z nimi problemu aby je ściągnąć ale po otworzeniu wybranego folderu nadal nie było w nim tego pliku,jaki może być tego powód ?
 

tomask

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2004
Posty
5
Originally posted by haakier
Co do wspomagacza to działa super ale podajcie mi wreszcie odpowiedź jak mam zrobić aby przesłać do kompa ofiary plik (założyłem nawet odzielny post z kilkoma pytaniami ale d... blada zero odpowiedzi ) widzę ,że można to zrobić ale ze stronki www , ja takiej nie mam (oczywiście komentarz typu : to se załóż jest zbędny ) poprostu nie wwale pliku na ogólnie dostępny upload typu np. http://www.upload.dvhk.pl bo to nie jest miejsce na tego typu rzeczy , nie mówiąc już ,że sciągneło by go przy okazji sporo ludzi ( a po co? ) . Więc ponawiam pytanie o wytłumaczenie mi jak przesłać na komp ofiary jakiś plik

www.friko.pl <<--- załóż tam sobie konto. Wrzuć na server potrzebny ci plik no i go prześlij ofierze. Po przez program Core FTP możesz konfigurować pliki na swoim serverze i ważne jest to żebyś dany plik udostępnił bo jak nie udostępnisz to przy wgrywaniu ofierze na dysk danego pliku Wspomagacz pokaże ci ze występuje błąd podczas ściągania. Ja mam konto na friko i wszystko mi działa
smile.gif



trochę wyobraźni
smile.gif


Pzdr!
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Można kilkoma sposobami przeslac plik.
Jeżeli ty masz gadu gadu i fiara tez ma gg to wyslij jej przez gg powiesz ze to gra albo emialem niewiem czy ja niezrozumialem tego pytania czy co ale jak to otochodzi to najlepiej przez gg lub emailem.
A ja nadal nie moge wlamac sie .
Probowalem do siebie ale serwer nie jest on-line a gdy przesyalem ofierze i kliknela na to byla on-line ale cos zchrzanilm.
(wiem że jestem ciemny instrukcja byla podana ale nie moglem.).
 

Pascall

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2004
Posty
18
.....

Spakuj trojanka zaloz haselko na zipka i po sprawie wyslij mailem antyvir sie nie polapie (mysle ze nie trzeba dopisywac tego ze trzeba podac haslo w mailu zeby chlop go otworzyl i napisac jakis bzdetny tekst dlaczego jest haselko na zipie)......
 

gjenio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 9, 2004
Posty
9
Originally posted by rafal759
Mam prośbe niech ktoś mi prześle na emaila [email protected] wspomagacza bo coś mi sie zepsulo a link nie dzaial !!!!!!!!!
Jezeli można go ściągnąć z jakiejś strony to dajcie mi link do niej a jak nie to prześlijcie mi tego wspomagacza emailem z góry dzieękuje.

www.trojany.kom.pl - w dziale download/polskie trojany możesz go ściągnąc jak i inne trojany
 

gjenio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 9, 2004
Posty
9
Heheh moze być ale zobaczymy jak go skoniczysz bo ma za mało opcji jak narazie bardzo dobre zapowiada sie PA HAC total administrator ;-) jestem jego testerem więs jak PA HAC go skoniczy to dostane go pierwszy powiem wam jak cis a ty macie screens www.pahac.thc.net.pl/zapowiedz/
<
:p

acha jeszcze coś jak chcecie przeczytac więcej o nim to macie na www.trojany.kom.pl w newsie o temaie REWOLUCJA !! tam se poczytajcie 8)
 

Fedek6

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2004
Posty
27
Prośba do twórców Wspomagacza: Mam taki problem że założyłem serwer na kradzionym gg i zapomniałem zmienić hasło. Poszkodowany zmienił hasło i nieprzychodzą już odpowiedzi od wspomagacza. Jaką wysłać zmienną przez GG aby dać polecenie odinstalowania serwera?? Z odpowiedz z góry dzięuje
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
A ja mam też pytanko:
Już próbowałem sie tym bawić juz wcześniej ale coś zchrzanilem.
Wszystko skonfigurowalem wedlug mnie dobrze ale musiaelm cos zchrzanic no to ja to chcialem wypróbować u siebie na kompie to kliknąłęm na tą ikone i pojawilo mi sie to okienko z tym bledem wlaczam klienta polaczam wpisje w tym polaczeniu to samo co wpisalem w odpowiedziach polacza mi sie ale serer nie jest dostępny on-line. Co może być tego przyczyną ? Mam nortona antivirusa ale nie wykrywa.
Poradźcie mi coś.
Prosze !
 

wholenuts

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2004
Posty
1
Witam, mam pytanie. Jak wielkie pliki mozna sciagac od kogos przez wspomagacza ?? Bo probowalem 1600 kb i juz na czerwono i przerywa ;/ Da sie cos zrobic zeby sciagnac bez problemu pliki takiej wielkosci ??
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
2k5

Wysyłanie plików przez Wspomagacza jest limitowane tylko przez Twoją skrzynkę e-mail.

Pamiętaj, że już wkrótce nowa generacja wspomagaczy…

Wspomagasz 2k5
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Odpowie mi ktoś na to pytanie wyżej bo nie chce mi sie go przepisywać ani kopiować???? Jak ktoś wie
Proszę!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom