Nowy polski trojan: Wspomagacz: Reload

NightCrawler

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
19
:) Witam. chcialbym cos powiedziec :-D
Po:
1. Po sciagnieciu plik nie chce sie do konca rozpakowac tzn. jest blad podczas rozpakunku plikow exe.
2. Gdy go rozpakowalem moj "Norton Antyvirus" odrazu go wykryl.
A tak wogole chcialbym zobaczyc dzialanie tego programiku tylko ze sciaga sie z bledem wiec jakies propozycje ??? Pozdrwamiam
<



Sprostowanie:
Masz racje zapomnialem chyba wylaczyc nortona wielkie Sorry za klopot
<
Nie raz sie robi gupie " cos " pozdro all
smile.gif
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by NightCrawler
:) Witam. chcialbym cos powiedziec :-D
Po:
1. Po sciagnieciu plik nie chce sie do konca rozpakowac tzn. jest blad podczas rozpakunku plikow exe.
2. Gdy go rozpakowalem moj "Norton Antyvirus" odrazu go wykryl.
A tak wogole chcialbym zobaczyc dzialanie tego programiku tylko ze sciaga sie z bledem wiec jakies propozycje ??? Pozdrwamiam
<


Jesu niewypakowuje sie do konca bo masz nortona wlaczonego dlatego tesh ci go usuwa wylacz nortona i po klopocie .A takich pytan na forum bylo jush mnostwo
<
 

Bozuch

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
49
Wspomagaczu (nieczytalem tematu nie wtajemniczony zbytnio)
niewtajemniczony jestem ale mam pytanie gdzie sie ip wpisuje ofiary bo przeciez jak wysle musze znac ip wiec jak i co
thx za odp
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Wspomagaczu (nieczytalem tematu nie wtajemniczony zbytnio)
niewtajemniczony jestem ale mam pytanie gdzie sie ip wpisuje ofiary bo przeciez jak wysle musze znac ip wiec jak i co
thx za odp[/b]
Nie odpowiadac.
A tobie leniu smerdzacy powiem tak: To sie wtajemnicz, to bedziesz zbytnio juz wiedzial.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Bozuch
Wspomagaczu (nieczytalem tematu nie wtajemniczony zbytnio)
niewtajemniczony jestem ale mam pytanie gdzie sie ip wpisuje ofiary bo przeciez jak wysle musze znac ip wiec jak i co
thx za odp
:shock: LOOOL
 

Marcin0

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2004
Posty
3
potrzebuje pomocy :cry: jak wiecie jestem poczatkujacy i mam pewien problem: Otoz skonfigurowwalem elegancko wspomagacz, wyslalem linka kolesiowi, ten na niego kliknal i... nic:/ nadal mam go w serwerach offline, nic nie moge zrobic :/ Przyczyna moze byc to ze mam IP wewnetrzne??
Prosze o pomoc
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Marcin0
potrzebuje pomocy :cry: jak wiecie jestem poczatkujacy i mam pewien problem: Otoz skonfigurowwalem elegancko wspomagacz, wyslalem linka kolesiowi, ten na niego kliknal i... nic:/ nadal mam go w serwerach offline, nic nie moge zrobic :/ Przyczyna moze byc to ze mam IP wewnetrzne??
Prosze o pomoc

Nierozumiem jak wyslalees linka ?? Chyba serwer!!
 

Golberg

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2004
Posty
3
Ja równierz nie rozumiem to chyba trzeba wysłac server a nie linka do servera.
<

TO TEN CO JEST NA DEMNA ZMIENIŁ POST!!!!!!!!!!!! :?
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Marcin0
oczywiscie, pomylka:) chodzi mi oczywiscie o to ze przeslalem mu serwer
<

A moze bys tak ruszyl glowka albo ma firewalla albo antywira albo cos spieprzyles w konfiguracji
smile.gif
 

Marcin0

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2004
Posty
3
eh:/ gdyby tak bylo to bym tu nie pisal
smile.gif
a konfiguracje robilem zgodnie z faq-iem, ktory jest na tym forum. Sprawdzalem jkoles nie ma zadnego antywira, ani firewalla :-o
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Marcin0
eh:/ gdyby tak bylo to bym tu nie pisal
smile.gif
a konfiguracje robilem zgodnie z faq-iem, ktory jest na tym forum. Sprawdzalem jkoles nie ma zadnego antywira, ani firewalla :-o

No to jush nie wiem niezawsze dziala mi tesh kilka razy nie dziala ale u innych osob dzialal
 

cox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
9
Konfigurując serwer zapomniałem podać maila na który mają być wysyłane pliki.Czy można to jeszcze naprawić?CZy jest możliwość przesłania plików z kompa ofiary przez gg?
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by cox
Konfigurując serwer zapomniałem podać maila na który mają być wysyłane pliki.Czy można to jeszcze naprawić?CZy jest możliwość przesłania plików z kompa ofiary przez gg?
niebardzo
 

cox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
9
We wspomagaczu jest opcja wysyłania i uruchamiania plików z www . Czy mogę po prostu stworzyć www z nowym serwerem wspomagacza ale na nowy numer gg itd.Ale problemem jest czy 2 serwery na jednym kompie nie będą się gryzły?
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by cox
We wspomagaczu jest opcja wysyłania i uruchamiania plików z www . Czy mogę po prostu stworzyć www z nowym serwerem wspomagacza ale na nowy numer gg itd.Ale problemem jest czy 2 serwery na jednym kompie nie będą się gryzły?

Mozesh zrobic tak sciagnac nowy sserwer wspomagacza do autostarta ,usunac poprzedni i poczekac ash zresetuje albo wlaczy ponownie kompa i serwer sie instalnie
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
Mam problem dotyczący programu > Wspomagacz

Po ściągnieciu i w czasie rozpakowywania pojawia się komunikat o błędzie 2 plików:
- " Błąd CRC w Klient.exe Plik jest uszkodzony "
- " Błąd CRC w Konfigurator.exe Plik jest uszkodzony "

Co mam zrobić? Bez 2 najważniejszych plików nic nie zdziałam... Macie może jakieś inne żródło z którego mogę sciągnąć program?
Z góry dziei za pomoc!
 
Do góry Bottom