Punkt Zrzutu - Nowy? Wpadnij zanim zadasz jakiekolwiek pytanie!

MattiZiom

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2012
Posty
1
Połączenie przez Wi-Fi

[?] Ok, krótko i zwięźle - udostępniam połączenie drogą Wi-Fi przez router i chciałbym przejąć kontrolę nad komputerem, który się podłącza do mojej sieci. Co mi jest do tego potrzebne? Używam Linuxa, a ofiara Windowsa 7.

1. Jak włamac się do czyjegoś konta na forum znając sam login.
2. Jak szybko zmienic IP (mam zmienne , ale szukam programu/sposoba na bardzo szybkie zmienienie go)
5. Jak włamac się komuś na GG (poznac haslo)

1, 5 - Najprostszą metodą zapewne jest brute force.
2 - Tor(?), Net Profiles lub proxy.
 
Ostatnia edycja:

CyberJumper

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2011
Posty
2
Jeśli zapisało hasło w programie (dałem opcję "Zapamiętaj hasło") i to hasło wyświetla się razem z nickiem podczas każdego włączenia minecrafta to w jakim pliku jest ono zapisane i jak je odczytać. (Hasło jest zaszyfrowane, chyba SSL)
 

Feonr

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2012
Posty
2
Witam.
Możę to zabrzmieć niezbyt mądrze, za co z góry ale chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat hackingu, ale od podstaw... Chodzi mi o książki artykuły lub nawet porady i inne pozycje które mogłyby mi w tym pomóc. Wiem, że na forum znajduje się już wiele tego typu tematów oraz odnośników do publikacjji , jednak mnie interesuje odpowiedź na dwa pytania : "Jak zacząć? .... i Co potem?" :)
Pozdrawiam
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Witam.
Możę to zabrzmieć niezbyt mądrze, za co z góry ale chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat hackingu, ale od podstaw... Chodzi mi o książki artykuły lub nawet porady i inne pozycje które mogłyby mi w tym pomóc. Wiem, że na forum znajduje się już wiele tego typu tematów oraz odnośników do publikacjji , jednak mnie interesuje odpowiedź na dwa pytania : "Jak zacząć? .... i Co potem?" :)
Pozdrawiam
Na początek polecam programowanie. Ja zaczynałem od Delphi, ale jakbym miał drugi raz zacząć to wybrałbym C++.
 

Feonr

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2012
Posty
2
przepraszam... zapomnialem dodać, że znam w stopniu 'średnozaawansowanym' C++ , a także HTML( choć on oczywiście językiem programowania nie jest xD ) ... Co doradzilibyście mi poznać w następnej kolejnośći ?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
przepraszam... zapomnialem dodać, że znam w stopniu 'średnozaawansowanym' C++ , a także HTML( choć on oczywiście językiem programowania nie jest xD ) ... Co doradzilibyście mi poznać w następnej kolejnośći ?
Ja polecił bym Ci poznać C++ w stopniu zaawansowanym.
Lepiej stawiać na jakość, nie ilość. Przynajmniej takie jest moje zdania, jak już poznasz C++ to PHP i inne języki stron. Potem assembler?
 

seb_7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
2
Jeśli zapisało hasło w programie (dałem opcję "Zapamiętaj hasło") i to hasło wyświetla się razem z nickiem podczas każdego włączenia minecrafta to w jakim pliku jest ono zapisane i jak je odczytać. (Hasło jest zaszyfrowane, chyba SSL)

Jesli widzisz haslo w "*****" to sproboj z programem Asterisk Password, Asterisks Password Viewer czy podobnym.
 

Chau-Chau

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2012
Posty
1
Ja mam otóż takie pytanko, chodzi o łamanie haseł za pomocą metody słownikowej. Nie wiem co mam wpisać w konsoli windowsa. Gdy już ściągnąłem program to wyskakuję i znika.
 

manieekxd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
3
Powiem tak , jesli cchesz wlamac sie do konta na windows Xp jest to bardzo proste i niewymaga zadnego programu..Jesli np chesz sie wlamac do konta "Piotr" ktory jest nawet administratorem w windows xp jest luka , ktora mozna latwo wykorzystac nieposiadajac konta w systemie..Oto co musisz zrobic

1.Zrestartuj komputer
2.Zanim system Windows sie zaladuje wciskaj przycisk F8
3.Wyskoczy ci lista z dostepnymi mozliwosciami wyboru uruchomienia systemu.Wybierz "Uruchom w trybie awaryjnym"
4.Gdy juz system ci sie uruchomi w trybie awaryjnym przejdz w panel sterowania>>konta uzytkownikow>>wybierz uzytkownika np. "Piotr"
5>zauzawysz wtedy opcje "usun haslo/haslo administratora"
6.Zatwierdz i od teraz niema hasla do konta np "Piotr"
7.Ciesz sie :p

Zycze miłej zabawy...by manieekxd
 

kalach

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2012
Posty
1
Hej, mam pytanie. Jak można sprawdzić na jakich stronach internetowych został podany adres poczty internetowej? Chodzi o sprawdzenie do jakich stron został w przeszłości podany mój adres email i gdzie jest nadal aktywny... (np. Przy logowaniu itp.)
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Jeżeli masz chrome i e-mail i hasło są zapamiętane to wejdź w: chrome://settings/passwords
 

slawek1

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2012
Posty
2
Witam, jestem tu nowy i mam takie pytanie: Na tej stronie http://books.google.pl/books/about/From_Crystals_to_Crocodiles.html?id=xZ4KttVrFpsC&redir_esc=y jest książka. Można z niej przejrzeć ok 40 stron i kolejne są niedostępne. Wydaje mi się że mogą to być dowolne strony, np. jeśli zacznę od początku, to przejrzę początek i niedostępne będą kolejne, ale gdybym zaczął gdzieś w środku to mógłbym przejrzeć srodek, ale później nie mógłbym już przeglądać początku. Gdzieś się to zapisuje które konkretnie przejrzałem i te przeglądnięte mogę póżniej jeszcze raz przejrzeć. Proszę o odpowiedź jak to zrobić aby to obejść, tak aby podczas kolejnego wejścia na stronę nie wiedziała ona że już tam byłem. Nie śmiejcie się proszę. Nie mam o tym wogóle pojęcia a bardzo mi zależy na kilku książkach stamtąd.
 

slawek1

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2012
Posty
2
Działa:), bardzo dziękuję!!

Ucieszyłem się trochę przedwcześnie. To działa ale tylko raz. Później jeżeli chcę to powtórzyć, tzn. usuwam ciasteczka i historię, to już żadnego fragmentu nie mogę przejrzeć. Co jeszcze powinienem zrobić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

luki666

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2012
Posty
1
Witam wszystkich :p jestem nowy i co za tym idzie nie wszystko wiem . Mam dwa pytania - pierwsze dotyczy mojego laptopa, co jest nie tak gdy w miejscu gdzie zostawię mysz wyskakuje mi kawałek tła z ekranu,a jestem na jakiejkolwiek stronie internetowej? Drugie dotyczy gry gametwist - dlaczego link końcowy jest wczytywany nawet po jego przeróbce ? tzn. chciałem sprawdzić czy jest możliwość ustawienia gry przeglądarkowej na własne wymogi, wszystko można wpisać w link i następnie go wczytać w całości .Czy to normalne? Chciałem ustawić gre aby częściej wygrywać , lecz nic to nie daje . Czy można coś takiego jak gra przeglądarkowa przerobić?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i liczę na konkretną odpowiedź :p
 

skrufi

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2012
Posty
3
Witam
Może walnę teraz coś głupiego, ale czy istnieje coś takiego, jak ukryte źródła strony? Jeśli tak, to jak je wyświetlić? Czy jest to możliwe dla zwykłego śmiertelnika, czy może zrobić to tylko admin?
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Witam
Może walnę teraz coś głupiego, ale czy istnieje coś takiego, jak ukryte źródła strony? Jeśli tak, to jak je wyświetlić? Czy jest to możliwe dla zwykłego śmiertelnika, czy może zrobić to tylko admin?

Nie ma czegoś takiego jak ukryte źródła, ale chyba chodzi ci o skrypt który nie została przetworzony przez interpreter przykład:
PHP:
<?php 
// pominiete komentarze :)
echo "haker.com.pl";
/* Tak ich dużo :D
*/
?>

wyświetli się tylko
napis
 

nowy12

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2012
Posty
3
Witam. Chciałbym zapytać, czy mając adres e-mail możnaby sprawdzić, czy są do niego podpięte jakieś konta na facebooku lub nk? Nie chodzi o jakiś włam na konto, tylko czy jest możliwość zobaczyć, jeśli ta osoba ma konta na w/w, kto to?
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Witam. Chciałbym zapytać, czy mając adres e-mail możnaby sprawdzić, czy są do niego podpięte jakieś konta na facebooku lub nk? Nie chodzi o jakiś włam na konto, tylko czy jest możliwość zobaczyć, jeśli ta osoba ma konta na w/w, kto to?
spróbuj zarejestrować konto na ten adres e-mail. :)
 

nowy12

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2012
Posty
3

spróbuj zarejestrować konto na ten adres e-mail. :)

Zrobiłem wcześniej próbę zalogowania się na FB z byle jakim hasłem, które nie zostało przyjęte, więc chyba ta osoba FB posiada. Pytanie, czy mogę jakoś sprawdzić, kto to, mając sam e-mail, może jakiś program?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom