C++ jak zaczac?

achelon

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
1
Wiecie może gdzie można ściągnąć e-booki do których były linki w tym temacie ale już niedziałają?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Symfonia

A ma ktos moze linka do Symfoni C++ STANDARD nie do 4 wydania starej symfonii!
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Re: Symfonia

Originally posted by grzonu
A ma ktos moze linka do Symfoni C++ STANDARD nie do 4 wydania starej symfonii!
Przyłączam się do prośby ...
 

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
moglby mi ktos podpowiedziec skad wziac te key'e dla borland C++ 6 personal edition
badz skad sciagnac darmowa wersje

zarejestrowalem sie juz na tej stronie borlandu! tyle ze moj angielski jest slaby:/ i nie wiem o co chodzi?? plz help!! z gory thxxxxx



// edit
no tak ale co ja mam robic zeby przeslali??


juz mam :faja:
 

Sandman89

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
2
Borland 5.5 c++ ??

siema
po zainstalowaniu Borland 5.5 c++ programu nie mam zadnego pliku z roszerzeniem . exe zeby odaplic go jak mozna wogole go otworzyc Please HELP!!!
 

evul_haker

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
11
[center:b2db7eab7d] :faja: Witojcie :faja: [/center:b2db7eab7d]

Mam dwa pytania a mianowicie:

Czy jest jakaś różnica między wersją borland 5.5 a 6
Od którego najlepiej zacząć się uczyć?
Właśnie ściągam C++Builder 6 Personal z tąd
 

didexit

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2007
Posty
4
Decyzja c++

Witam... jestem tu nowy, a chcialbym zaczac nauke w Borland c++ builder 6 mam wersje personal... mam 25 lat i nie wiem czy nie za puzno na nauke z ksiazka w reku... posiadam ksiazke KOMPENDIUM PROGRAMISTY z wydawnictwa Helion i mam takie pytanko czy to jest dobra ksiazka... na poczatek chce sie uczyc podstaw c++ a w przyszlosci chcialbym zaczac programowac gry (czy moze odrazu przejsc do gier...??) nie chodzi mi zaraz o super zaawansowana technologicznie gre ale taka prosta lecz 3d, wiadomo ze z igly widly zaraz sie nie zrobi... no i nie jestem typem czlowieka cierpliwego, choc jestem swiadom ze bedzie to dluga i zmudna nauka... prosze o pomoc w podjeciu decyzji... z gory dzieki... POZDRAWIAM...
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Najpierw oczywiście podstawy polecam książke "Symfonia C++" na prv mogę ci linka dać. Najpierw zapoznaj sie z nią a później coraz trudniejsze rzeczy aż w końcu napiszesz pierwszą gre
<



A JA MAM TAKĄ PROŹBĘ!
Czy ma ktoś jakieś kursy C++ dotyczące programowania sieciowego, oraz pisania prostych złośliwych aplikacji typu otwórz cd-rom
<


<
Z Góry Dziękuje i Pozdrawiam
<
 

didexit

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2007
Posty
4
No tak tylko ze "symfonia c++" zostala wydana okolo 10 laty temu i raczej jest juz nieaktualna w "c++ 6", a ja potrzebuje typowo pod wersje 6. wczesniej mialem c++ w wersji 3 oraz 5 i mialem juz na samym poczatku problemy bo brakowalo mi pare opcji w kompilatorze co powodowalo ze nie moglem podjac dalszej nauki... wiem ze wyszla ksiazka "symfonia c++ standard" w 2005 i podobno jest pisana pod standard iso ale nie wiem czy wiele przyklaowych programow bedzie dzialala na "c++ 6". duzo ksiazek wydana o c++ bazuje na wersji 5 oraz 6.
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Słuchaj... teraz przerabiam Symfonie chyba z 1999 roku i wszystkie kody zawarte w niej działają poprawnie
<
Jak chcesz ale Symfonia The Best
<


// Używam kompilatora Dev-C++ 4.9.9.2 w PL wersji językowej
<
 

czaznina

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2007
Posty
19
Niezgadzam sie co pierwszej wypowiedzi Borland c++ jest niezgodny z obecnym standartem.
Programowanie w dev-c++ umozliwi programowanie w czystym c++
 
Do góry Bottom