Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Jeżeli sądzi, że marnuje swój czas na tym forum, że nic nowego z tego forum nie wyniesie to nie ma co go męczyć żeby wrócił. To była jego decyzja. Może po pewnym czasie wróci. Tego forum nie można traktować na poważnie. Mnie nie raz chodziły mi po głowie myśli, żeby odejść. Na razie wciąz tu jestem, zobaczymy na jak długo, może tak jak FDJ zrobie sobie urlop
<
 

danielm10

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
2
dalej to samo zrobilem to co tu kazano zamienilem wszystko i zapisalem...ale po wlaczeniu dalej dochodzi do 35 kb max zuzycie procka spada do 0 i mozna czekac w nieskonczonosc co jest zle...?? avast wylaczony i zapora systemowa tez...

//Edit by Mo4x:
Pamiętajcie tylko, że podmieniony tekst musi być tak samo długi jak ten co był[/b]
Moze to?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
no 31337, nie ma co ukrywać że zabłysnełeś jako prawdziwy 1337 pr0 mega haxior łamiąc hasło do poczty w tak bardzo trudnym do wykrycia miejscu, jestem naprawdę pełen podziwu... i czekamy na Twoja 8 kilobajtowa wersje programu na trzech protokołach, normalnie już się nie mogę doczekać...



a co do hex edytora to wystarczy notatnik i znaleźć "@" ale i tak nie sie tutek niektórym przyda xD
 

Hella19

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
4
Ejj ten Złodziej ma wirusa! I to nie byle jakiego. Osobie do której go wysłałam wyrzadził niezłe straty i mi zaczyna atakować dysk!
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by qb@$
OK... --->go toadres->>>komunikat ADRES INVALID
Sprawdz, czy w hexedytorze otworzyles wygenerowany serwer, czy aplikacje konfiguracyjna programu Złodziej. Powinieneś otworzyć serwer, a i przed otwarciem go wypakować, tak jak wcześniej pisałem.

W górnym menu Search -> Find i wypełnij tak jak poniżej:
asdasdka0.jpg
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Czy na pewno otwierasz wygenerowany i wypakowany już serwer programu (sgg.exe), czy aplikacje konfiguracyjną?
 

qb@&amp;#036;

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
11
piwiedz krok po kroku jak wypakować bo nie idzie chyba mi to... wybacz mi to, ale dopiero rospoczynam swoją przygode z tego typu rzeczami... jak w wierszu poleceń wpisuje .... <spacja> ble <spacja> -b <spacja> ble ble...to pokazuje komunikat że coś ta rozpakował i nie wiem gdzie jest ten plik
z góry dzieki za pomoc cierpliwość i wyrozumialość/.../
 

merol321

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
8
Zrobilem serwer (sgg.exe) wlaczylem XVI32 File >> Open. Pozniej Search >> Find i wyskoczyl komunikat string not found. Czy cos robie nie tak ?? :whoeva:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom